lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 29 Marzec 2024

golMirosław Damian godzina 25
golBrak danych (S)godzina 90

Dodaj komentarz

2014-04-25 23:54:02
Wacek,masz cos z głową- co ma trener do kartek?teraz we wszystkich meczach jest po 7-8 kartek. Pekalski zachowal się nieportowo ,Jez tez ,wiec co ma do tego trener-musisz się leczyc,znawco pilki!

2014-04-25 15:27:48
Jakby nie ci ,,najemnicy,, i Kozioł to byłoby już po Stali i w Poniatowej grałaby tylko Lesniczówka- sama nazwe to już wstyd...Ponadto graja w Stali glownie młodzi z Poniatowej i idą do przodu.Siekierka,Pysniak,Wyrostek Orzeł maja po 17 lat!!!!!!!Tylko ignorant tego nie widzi.!!!!!! niech żyja zlosliwcy

2014-04-24 16:06:11
Skończcie piep... dla mnie może być i 11 . Ostatnie miejsce w tak słabej lidze , 8 punktów w tym 3 z walkowera . I co tak kolorowo ?

2014-04-24 12:44:26
W Stali nawet R. Wójcik był juniorem dla Kozłowskiego.

2014-04-24 12:25:50
Brawo trener ,który wychował i wprowadził do gry 7 juniorów i 3 młodzieżowców

2014-04-23 16:16:07
Brawo młodzież Stali! grało az 7 juniorów i młodzieżowców.

2014-04-22 16:56:21
W 2 połowie nie było wiadomo kto jest w czubie ,a kto na ostatnim miejscu- brawo Stal w której grało kilku juniorow Siekierka,Wyrostek, Pysniak, Orzeł,Wojnicki, Włatiuk. Gdyby Jeż nie ,,zwariował ,,i nie dostał czerwieni za głupotę nie wiadomo jak skończyłby się ten mecz....

2014-04-22 14:15:49
Hetman strzelił bramkę z ewidentnego spalonego!!!! w 1 połowie sędziowie puścili 4 wyraźne spalone i sędziowali pod Hetmana. Faul w 2 minucie na Sobiechu był na czerwona kartkę!!!!!Hetman nic nie grał i mało tego w 2 połowie mieli mniej sił niż ostatni w tabeli zespół Stali!!!!!!!!