lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Czwartek 28 Marzec 2024

Pierwsza strata Ogniwa - relacja

2010-09-14 14:07:31 | autor: Mieczysław Suski | źródło: własne / fot. Dominik Guz « poprzedni news | następny news »

Pławanice to nieobliczalny zespół. Tak było w poprzednich sezonach, tak jest i w tym. W poprzedniej kolejce piłkarze tej drużyny otrzymali tęgie lanie od Brata, a tydzień później zremisowali w Wierzbicy z Ogniwem, które w ten sposób straciło pierwsze punkty w lidze.

Do przerwy goście dominowali na boisku i gdyby nie problemy z kondycją, to kto wie, jak wyglądałby końcowy wynik tego meczu. U podopiecznych Jacka Kłosa zaprocentowało dobre przygotowanie do sezonu i druga część spotkania toczyła się pod ich dyktando.

W niespełna dziesięć minut po przerwie bramkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zdobył Łukasz Lechowski. Do 85. minuty niespodzianka wisiała w powietrzu. I wtedy to Rafał Bochen sfaulował w polu karnym Damiana Misiurę. Rzut karny wykonał Adam Mazurek, a że "jedenastki" to jego specjalność, goście musieli się zadowolić jednym punktem

OGNIWO WIERZBICA 2:2 (0:2) PŁAWANICE KAMIEŃ

0:1 - Stocki (24), 0:2 - Ciejak (45 + 1), 1:2 - Lechowski (54), 2:2 - Adam Mazurek (85 karny)

OGNIWO: Zagraba – A. Mazurek, Kołtun (46 Szanfisz), Kapeluszny, Nowaczek, I. Hanc, Krawiec, Kloc, Pasicki (75 Nadolski), Bąk (75 Misiura), Lechowski (89 Lenar)

PŁAWANICE: Dmuch - Neckar, Hawryluk, R. Bochen, Ciejak, Filipczuk, T. Bochen, Petruk, Krop (68 Piech), Stocki (75 Ożóg), Brykalski

Żółta kartka: R. Bochen (Pławanice)

Sędziowali: Malec oraz Jurkowski i Użniak