Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Lubelski Wortal Piłkarski
lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Poniedziałek 16 Maj 2022
wyniki na żywo zgłoś newsa

Nawigacja

Rozgrywki

Partnerzy

Lubgol - portal piłkarski

Wyszukiwarka

Newsletter

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

Halowe Mistrzostwa ChOZPN pod dyktando chełmskich drużyn

2012-02-07 11:26:47 | autor: Mieczysław Suski | źródło: własne « poprzedni news | następny news »





Tercet chełmskich drużyn znalazł się na czele klasyfikacji halowych mistrzostw Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w kategorii młodzików. Do rywalizacji przystąpiły drużyny reprezentujące 8 klubów. Mecze eliminacyjne zostały rozegrane 29 stycznia a drużyny walczyły o sześć miejsc premiowanych awansem do finału A (z każdej grupy awansowały po trzy najlepsze zespoły). Oto wyniki turnieju:




Eliminacje - Grupa A:


Niedźwiadek I 1999 – Niedźwiadek II 2000 2:0
Sparta Rejowiec Fabryczny – Unia Rejowiec 1:1
Chełmianka II Chełm – Kłos Chełm 0:1
Niedźwiadek I 1999 – Unia 1:3
Niedźwiadek II – Kłos 2:0
Sparta – Chełmianka II 6:1
Niedźwiadek I 1999 – Kłos 2:1
Unia – Chełmianka II 4:1
Niedźwiadek II 2000 – Sparta 2:3
Niedźwiadek I 1999 – Chełmianka II 4:1
Kłos – Sparta 2:2
Unia – Niedźwiadek II 2000 2:1
Niedźwiadek 1 1999 – Sparta 2:1
Chełmianka II – Niedźwiadek II 2000 0:1
Kłos – Unia 1:0

Tabela Grupy A:


1. Niedźwiadek 1999 I Chełm    5    12    11-6
2. Unia Rejowiec            5    10    10-5
3. Sparta Rejowiec Fabryczny    5    8    13-8
4. Kłos Chełm                5    7    5-6
5. Niedźwiadek II 2000 Chełm    5    6    6-7
6. Chełmianka II Chełm        5    0    3-16


Niedźwiadek I 1999 Chełm - mistrz okręgu
Stoją od lewej: II trener drużyny Radosław Leonowicz, Eryk Kmuk, Jakub Osuchowski, Jakub Sawa, Konrad Falenta, Jakub Świstowski, Dawid Kołaczkowski, Konrad Iwko, trener drużyny Sebastian Kogut.
W dolnym rzędzie od lewej: Paweł Rudzki, Sebastian Żyłowski-Suseł, Paweł Baranowski, Filip Filipczuk.




Unia Rejowiec
Stoją od lewej: Michał Kozaczuk, Dawid Psujek, Szymon Kuś, Dominik Mazur, trener drużyny Mirosław Basiński.
W dolnym rzędzie od lewej: Adam Dyszewski, Dawid Grel, Marek Słomczyński, Tomasz Piłat, Adrian Karkowski.




Sparta Rejowiec Fabryczny
Stoją od lewej: Damian Kuśmierz, Mateusz Kość, Dawid Zduńczuk, Mateusz Niezbecki, trener drużyny Roman Rossa.
W dolnym rzędzie od lewej: Wojciech Rossa, Filip Komandowski, Tomasz Pieczykolan, Jakub Martyn, Mateusz Wiewióra.

Grupa B:


Niedźwiadek II 1999 Chełm – Niedźwiadek I 2000 Chełm 0:4
Płomyk Różanka – Astra Leśniowice 3:0
Chełmianka I Chełm – Victoria Żmudź 3:0 (v.o.)
Niedźwiadek II 1999 – Astra 0:1
Niedźwiadek I 2000 – Victoria 3:0 (v.o.)
Płomyk – Chełmianka I 1:2
Niedźwiadek II 1999 – Victoria 3:0 (v.o.)
Astra – Chełmianka I 1:0
Niedźwiadek I 2000 – Płomyk 1:0
Niedźwiadek II 1999 – Chełmianka I 1:2
Victoria – Płomyk 0:3 (v.o.)
Astra – Niedźwiadek I 2000 0:3
Niedźwiadek II 1999 – Płomyk 2:1
Chełmianka I – Niedźwiadek I 2000 1:1
Victoria – Astra 0:3 (v.o.).

Tabela grupy B:


1.Niedźwiadek I 2000 Chełm        5    13    12-1
2. Chełmianka I Chełm        5    10    8-4
3. Astra Leśniowice            5    9    5-6
4. Niedźwiadek II 1999 Chełm    5    6    6-8
5. Płomyk Różanka            5    6    8-5
6. Victoria Żmudź            0    0    0-0


Niedźwiadek I 2000 Chełm:
Stoją od lewej: Jakub Szymkowiak, Kamil Mękal, Mateusz Szwed, Mateusz Marciniak, Jakub Nieborak, trener drużyny Anatol Obuch.
W dolnym rzędzie od lewej: Damian Jabłoński, Jakub Kleban, Kacper Gradziński.



Chełmianka I Chełm:
Stoją od lewej: Mateusz Janiuk, Jakub Czepiel, Patryk Izdebski, trener drużyny Cezary Kaczor.
W dolnym rzędzie od lewej: Bartłomiej Hojarski, Piotr Zygmunt, Krzysztof Rak, Sebastian Bodziacki, Oskar Obuchowicz.



Astra Leśniowice:
Stoją od lewej: Piotr Geleta, Karol Skubisz, Michał Sidoruk, Michał Krasowski, trener drużyny Grzegorz Skrzypa.
W dolnym rzędzie od lewej: Kacper Bereda, Dawid Bereda, Rafał Kusy, Karol Sulej.

Do finału A awansowały: Niedźwiadek 1999 I Chełm, Unia Rejowiec, Sparta Rejowiec Fabryczny, Niedźwiadek I 2000 Chełm, Chełmianka I Chełm i Astra Leśniowice. W finale B znalazły się: Kłos Chełm, Niedźwiadek II 2000 Chełm, Chełmianka II Chełm, Niedźwiadek II 1999 Chełm, Płomyk Różanka i Victoria Żmudź.

W turnieju drużyn walczących o mistrzostwo okręgu chełmskiego padły następujące rozstrzygnięcia:

Astra – Chełmianka I 0:2
Niedźwiadek I 2000 – Sparta 5:0
Niedźwiadek I 1999 – Unia 1:0
Niedźwiadek I 2000 – Chełmianka I 3:0
Astra – Unia 1:3
Niedźwiadek I 1999 – Sparta 1:0
Niedźwiadek I 2000 – Unia 4:0
Chełmianka I – Sparta 1:1
Niedźwiadek I 1999 – Astra 6:0
Unia – Sparta 0:0
Niedźwiadek I 2000 – Astra 4:0
Niedźwiadek I 1999 – Chełmianka I 0:1
Sparta – Astra 4:0
Unia – Chełmianka I 0:1
Niedźwiadek I 1999 – Niedźwiadek I 2000 3:0.

Końcowa tabela:

1. Niedźwiadek I 1999 Chełm    5    12    11-1
2. Niedźwiadek I 2000 Chełm    5    12    16-3
3. Chełmianka I Chełm        5    10    5-4
4. Sparta Rejowiec Fabryczny    5    5    5-7
5. Unia Rejowiec            5    4    3-7
6. Astra Leśniowice            5    0    1-19

Oto wyniki spotkań i tabela finału B (o miejsca 7-12):

Victoria – Płomyk 4:1
Niedźwiadek II 1999 – Chełmianka II 0:1
Niedźwiadek II 2000 – Kłos 1:1
Niedźwiadek II 1999 – Płomyk 0:3
Niedźwiadek II 2000 – Victoria 4:1
Kłos – Chełmianka II 3:1
Niedźwiadek II 1999 – Niedźwiadek II 2000 4:0
Płomyk – Chełmianka II 4:0
Kłos – Victoria 0:1
Niedźwiadek II 2000 – Chełmianka II 4:0
Niedźwiadek II 1999 – Victoria 1:0
Kłos – Płomyk 0:0
Chełmianka II – Victoria 2:1
Niedźwiadek II 2000 – Płomyk 1:1
Niedźwiadek II 1999 – Kłos 1:2

Końcowa tabela:


7.Płomyk Różanka            5    8    9-5
8. Niedźwiadek II 2000 Chełm    5    8    10-7
9. Kłos Chełm                5    8    6-4
10. Chełmianka II Chełm        5    6    4-12
11. Niedźwiadek II 99 Chełm    5    6    6-6
12. Victoria Żmudź            5    6    7-8

W turnieju B o kolejności drużyn musiały decydować dodatkowe tabelki, gdyż nastąpiła rzadko spotykana sytuacja: trzy drużyny miały tę samą ilość 8 punktów a trzy kolejne zgromadziły po 6 punktów.    



Komentarze

Seba2012-02-08 09:05:43
Było fajnie!!! Zajelismy 3 miejsce!!



do góry strony | powrót
Lubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarski