Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Lubelski Wortal Piłkarski
lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Czwartek 27 Styczeń 2022
wyniki na żywo zgłoś newsa

Nawigacja

Rozgrywki

Partnerzy

Lubgol - portal piłkarski

Wyszukiwarka

Newsletter

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

Spokój w Janowie. Przygotowania nabierają tempa

2015-02-16 16:52:10 | autor: KG | źródło: własne « poprzedni news | następny news »


Piłkarze czwartoligowej Janowianki Janów Lubelski przygotowania do sezonu rozpoczęli wprawdzie już w połowie stycznia, ale niedzielny sparing z Unią Wilkołaz był dopiero drugim test-meczem ekipy prowadzonej przez Grzegorza Sowę.

Od początku przygotowań do rundy rewanżowej, frekwencja na treningach była bardzo niska. W klubie panuje jednak spokój. Wszystko co złe jest już za nimi. Przygotowania nabierają tempa, teraz będzie już z górki.

Znacząco poprawiła się frekwencja na zajęciach. Trenerzy patrzą z optymizmem na dalszy etap przygotowań i nadchodzącą rundę rewanżową. Pierwszym trenerem został Grzegorz Sowa, funkcję jego asystenta powierzono Markowi Krzystoniowi.

Dla klubu najważniejszą informacją był wynik wyborów samorządowych. Burmistrzem Janowa Lubelskiego pozostał Krzysztof Kołtyś. Wszyscy odetchnęli z ulgą. Nowy - stary burmistrz jest gwarantem tego, że futbol w tym mieście nadal będzie istniał. Kołtyś to pasjonat sportu, człowiek oddany Janowiance.Tagi: IV liga lubelska;  Janowianka Janów Lubelski;


do góry strony | powrót
Lubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarski