Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Lubelski Wortal Piłkarski
lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Poniedziałek 29 Maj 2017
wyniki na żywo zgłoś newsa

Nawigacja

Rozgrywki

Partnerzy

Lubgol - portal piłkarski

Wyszukiwarka

Newsletter

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

IV liga - tabela wyniki, mecze na żywo

Tabela ligi

RazemDomWyjazd
Nazwa Mcz Pkt B Z R P B Z R P B Z R P
1. Kryształ Werbkowice224035-181010223-865012-10452
2. Lewart Lubartów254843-25146525-593118-20534
3. Opolanin Opole Lubelskie243129-3787914-1843515-19444
4. Górnik II Łęczna223844-27115624-1563320-12523
5. Orion Niedrzwica Duża263340-39961129-2363511-16336
6. AMSPN Hetman Zamość254350-24127628-1661422-8662
7. Janowianka Janów Lubelski243531-3298713-1244318-20544
8. Omega Stary Zamość242022-33551414-154368-18128
9. Grom Kąkolewnica191417-4442135-2111712-23316
10. Victoria Żmudź253639-46106922-1855217-28517
11. Łada 1945 Biłgoraj252624-34511914-1636310-18256
12. Powiślak Końskowola254251-34126727-2074424-14523
13. Ruch Ryki262540-59741526-3442814-25327
14. Włodawianka Włodawa212541-47811219-2540822-22414
15. Orlęta Łuków213427-24104716-372011-21327
16. Czarni Dęblin222735-4576911-942224-36347

Mecze bezpośrednie

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.
1. Kryształ Werbkowice 1:13:11:02:11:11:11:02:16:01:1 4:1   
2. Lewart Lubartów0:0 4:01:04:00:13:11:0 3:01:01:12:1 0:05:1
3. Opolanin Opole Lubelskie 0:3   0:30:04:02:01:10:00:13:11:23:20:5
4. Górnik II Łęczna2:20:31:3 1:30:02:02:03:15:02:22:0   4:1
5. Orion Niedrzwica Duża 2:22:03:5 0:01:22:15:04:10:03:21:32:41:23:1
6. AMSPN Hetman Zamość5:26:01:10:31:0 1:22:1  2:3  3:10:17:2
7. Janowianka Janów Lubelski1:0 0:11:21:1  1:1 0:31:01:1 5:21:01:1
8. Omega Stary Zamość0:11:32:0 1:00:20:0 1:2 3:01:20:22:01:12:2
9. Grom Kąkolewnica0:3   0:11:1   1:32:00:10:20:7 1:3
10. Victoria Żmudź0:02:2 2:12:11:56:0   1:35:40:01:12:10:0
11. Łada 1945 Biłgoraj1:12:11:1 1:21:10:40:02:20:2  2:1 4:10:0
12. Powiślak Końskowola0:00:12:22:11:11:02:31:06:22:02:0 3:32:41:22:1
13. Ruch Ryki0:14:01:31:1 1:42:42:41:21:31:11:7 6:12:13:2
14. Włodawianka Włodawa1:21:22:30:2 1:41:0 1:00:3 0:56:0 3:03:4
15. Orlęta Łuków  0:0 1:01:01:12:1 2:02:0 2:0  5:1
16. Czarni Dęblin 1:0 1:51:10:0  0:23:1  2:0 3:0 

Rozgrywki ligowe według kolejek

Kolejka 0
2015-04-11Górnik II Łęczna5:0 (1:0)Victoria Żmudź
2015-04-04Omega Stary Zamość0:2 (0:1)Ruch Ryki
2014-10-17Powiślak Końskowola1:2 (0:0)Orlęta Łuków
Kolejka 1
2014-08-10Łada 1945 Biłgoraj4:1 (3:0)Orlęta Łuków
2014-08-10Włodawianka Włodawa2:3 (0:0)Opolanin Opole Lubelskie
2014-08-10Górnik II Łęczna0:0 (0:0)AMSPN Hetman Zamość
2014-08-10Orion Niedrzwica Duża3:1 (1:1)Czarni Dęblin
2014-08-10Kryształ Werbkowice6:0 (2:0)Victoria Żmudź
2014-08-10Ruch Ryki1:2 (0:1)Grom Kąkolewnica
2014-08-10Powiślak Końskowola2:3 (2:0)Janowianka Janów Lubelski
2014-08-09Omega Stary Zamość1:3 (0:0)Lewart Lubartów
Kolejka 2
2014-08-14Opolanin Opole Lubelskie3:2 (2:1)Orlęta Łuków
2014-08-14Grom Kąkolewnica0:3 (0:2)Kryształ Werbkowice
2014-08-14Omega Stary Zamość3:0 (1:0)Łada 1945 Biłgoraj
2014-08-14Lewart Lubartów2:1 (2:0)Ruch Ryki
2014-08-14Victoria Żmudź5:4 (2:2)Powiślak Końskowola
2014-08-14Janowianka Janów Lubelski1:1 (0:0)Orion Niedrzwica Duża
2014-08-14Czarni Dęblin1:5 (1:0)Górnik II Łęczna
2014-08-14AMSPN Hetman Zamość3:1 (1:0)Włodawianka Włodawa
Kolejka 3
2015-05-24Lewart Lubartów5:1 (3:0)Czarni Dęblin
2014-08-17Łada 1945 Biłgoraj1:1 (0:0)Opolanin Opole Lubelskie
2014-08-17Orlęta Łuków1:0 (0:0)AMSPN Hetman Zamość
2014-08-17Włodawianka Włodawa3:4 (2:1)Czarni Dęblin
2014-08-17Orion Niedrzwica Duża4:1 (0:1)Victoria Żmudź
2014-08-17Kryształ Werbkowice1:1 (1:0)Lewart Lubartów
2014-08-17Ruch Ryki2:4 (0:1)Omega Stary Zamość
2014-08-17Górnik II Łęczna2:0 (0:0)Janowianka Janów Lubelski
2014-08-17Powiślak Końskowola6:2 (4:0)Grom Kąkolewnica
Kolejka 4
2014-08-24Ruch Ryki1:1 (0:1)Łada 1945 Biłgoraj
2014-08-24Victoria Żmudź2:1 (1:0)Górnik II Łęczna
2014-08-24Janowianka Janów Lubelski5:2 (1:0)Włodawianka Włodawa
2014-08-24Grom Kąkolewnica0:1 (0:1)Orion Niedrzwica Duża
2014-08-24Czarni Dęblin3:0 (1:0)Orlęta Łuków
2014-08-23AMSPN Hetman Zamość1:1 (0:0)Opolanin Opole Lubelskie
2014-08-23Omega Stary Zamość0:1 (0:0)Kryształ Werbkowice
2014-08-23Lewart Lubartów1:1 (1:0)Powiślak Końskowola
Kolejka 5
2014-08-31Łada 1945 Biłgoraj1:1 (1:0)AMSPN Hetman Zamość
2014-08-31Opolanin Opole Lubelskie0:5 (0:2)Czarni Dęblin
2014-08-31Włodawianka Włodawa0:3 (0:0)Victoria Żmudź
2014-08-31Orion Niedrzwica Duża2:2 (1:1)Lewart Lubartów
2014-08-31Orlęta Łuków1:1 (0:1)Janowianka Janów Lubelski
2014-08-31Kryształ Werbkowice4:1 (1:0)Ruch Ryki
2014-08-31Górnik II Łęczna3:1 (1:0)Grom Kąkolewnica
2014-08-30Powiślak Końskowola1:0 (1:0)Omega Stary Zamość
Kolejka 6
2014-09-07Lewart Lubartów1:0 (1:0)Górnik II Łęczna
2014-09-07Janowianka Janów Lubelski0:1 (0:0)Opolanin Opole Lubelskie
2014-09-07Ruch Ryki1:7 (1:3)Powiślak Końskowola
2014-09-07Victoria Żmudź2:1 (1:0)Orlęta Łuków
2014-09-07Grom Kąkolewnica0:7 (0:2)Włodawianka Włodawa
2014-09-07Kryształ Werbkowice1:1 (0:1)Łada 1945 Biłgoraj
2014-09-07Czarni Dęblin0:0 (0:0)AMSPN Hetman Zamość
2014-09-06Omega Stary Zamość1:0 (1:0)Orion Niedrzwica Duża
Kolejka 8
2014-09-21Ruch Ryki1:1 (0:1)Górnik II Łęczna
2014-09-21Lewart Lubartów0:0 (0:0)Orlęta Łuków
2014-09-21Victoria Żmudź1:5 (1:2)AMSPN Hetman Zamość
2014-09-21Janowianka Janów Lubelski1:1 (0:0)Czarni Dęblin
2014-09-21Powiślak Końskowola2:0 (1:0)Łada 1945 Biłgoraj
2014-09-21Kryształ Werbkowice2:1 (0:0)Orion Niedrzwica Duża
2014-09-20Omega Stary Zamość2:0 (2:0)Włodawianka Włodawa
2014-09-14Łada 1945 Biłgoraj0:0 (0:0)Czarni Dęblin
2014-09-14AMSPN Hetman Zamość1:2 (1:1)Janowianka Janów Lubelski
2014-09-14Opolanin Opole Lubelskie1:1 (0:0)Victoria Żmudź
2014-09-14Włodawianka Włodawa1:2 (0:1)Lewart Lubartów
2014-09-14Górnik II Łęczna2:0 (1:0)Omega Stary Zamość
2014-09-14Orion Niedrzwica Duża1:3 (1:1)Ruch Ryki
2014-09-14Powiślak Końskowola0:0 (0:0)Kryształ Werbkowice
Kolejka 9
2014-09-28Łada 1945 Biłgoraj0:4 (0:2)Janowianka Janów Lubelski
2014-09-28Orlęta Łuków2:1 (0:0)Omega Stary Zamość
2014-09-28Górnik II Łęczna2:2 (1:0)Kryształ Werbkowice
2014-09-28Orion Niedrzwica Duża3:2 (2:1)Powiślak Końskowola
2014-09-28Włodawianka Włodawa6:0 (2:0)Ruch Ryki
2014-09-28Opolanin Opole Lubelskie0:3 (0:0)Lewart Lubartów
2014-09-28Czarni Dęblin3:1 (1:1)Victoria Żmudź
2014-09-20Opolanin Opole Lubelskie2:0 (1:0)Grom Kąkolewnica
Kolejka 10
2014-10-05Lewart Lubartów0:1 (0:0)AMSPN Hetman Zamość
2014-10-05Orion Niedrzwica Duża0:0 (0:0)Łada 1945 Biłgoraj
2014-10-05Ruch Ryki2:1 (1:1)Orlęta Łuków
2014-10-05Victoria Żmudź6:0 (2:0)Janowianka Janów Lubelski
2014-10-05Grom Kąkolewnica1:3 (1:2)Czarni Dęblin
2014-10-04Omega Stary Zamość2:0 (2:0)Opolanin Opole Lubelskie
2014-10-04Powiślak Końskowola2:1 (0:1)Górnik II Łęczna
Kolejka 11
2014-10-12Górnik II Łęczna1:3 (1:2)Orion Niedrzwica Duża
2014-10-12Łada 1945 Biłgoraj0:2 (0:1)Victoria Żmudź
2014-10-12Włodawianka Włodawa0:5 (0:3)Powiślak Końskowola
2014-10-12Czarni Dęblin1:0 (1:0)Lewart Lubartów
2014-10-12Opolanin Opole Lubelskie3:1 (1:0)Ruch Ryki
2014-10-11AMSPN Hetman Zamość2:1 (1:1)Omega Stary Zamość
Kolejka 12
2014-10-19Ruch Ryki1:4 (0:0)AMSPN Hetman Zamość
2014-10-19Orion Niedrzwica Duża2:4 (2:2)Włodawianka Włodawa
2014-10-19Lewart Lubartów3:1 (2:0)Janowianka Janów Lubelski
2014-10-19Górnik II Łęczna2:2 (1:0)Łada 1945 Biłgoraj
2014-10-19Grom Kąkolewnica1:3 (0:1)Victoria Żmudź
2014-10-19Kryształ Werbkowice3:1 (3:1)Opolanin Opole Lubelskie
Kolejka 13
2014-10-26Victoria Żmudź2:2 (0:0)Lewart Lubartów
2014-10-26Łada 1945 Biłgoraj2:2 (1:0)Grom Kąkolewnica
2014-10-26Janowianka Janów Lubelski1:1 (1:1)Omega Stary Zamość
2014-10-26Czarni Dęblin2:0 (1:0)Ruch Ryki
2014-10-26Orlęta Łuków1:0 (1:0)Orion Niedrzwica Duża
2014-10-26Włodawianka Włodawa0:2 (0:1)Górnik II Łęczna
2014-10-25Opolanin Opole Lubelskie0:1 (0:0)Powiślak Końskowola
2014-10-25AMSPN Hetman Zamość5:2 (0:1)Kryształ Werbkowice
Kolejka 14
2014-11-09Victoria Żmudź0:0 (0:0)Ruch Ryki
2014-11-09Janowianka Janów Lubelski1:0 (0:0)Kryształ Werbkowice
2014-11-09Łada 1945 Biłgoraj2:1 (0:0)Lewart Lubartów
2014-11-08AMSPN Hetman Zamość1:0 (0:0)Orion Niedrzwica Duża
2014-11-02Powiślak Końskowola1:0 (0:0)AMSPN Hetman Zamość
2014-11-02Orion Niedrzwica Duża2:0 (2:0)Opolanin Opole Lubelskie
2014-11-02Ruch Ryki2:4 (0:3)Janowianka Janów Lubelski
Kolejka 16
2015-03-22Janowianka Janów Lubelski1:1 (1:1)Powiślak Końskowola
2015-03-22Grom Kąkolewnica0:2 (0:1)Ruch Ryki
2015-03-22Lewart Lubartów1:0 (0:0)Omega Stary Zamość
2015-03-22Opolanin Opole Lubelskie1:2 (0:1)Włodawianka Włodawa
2015-03-22Czarni Dęblin1:1 (0:0)Orion Niedrzwica Duża
2015-03-22Victoria Żmudź0:0 (0:0)Kryształ Werbkowice
2015-03-21AMSPN Hetman Zamość0:3 (0:0)Górnik II Łęczna
2015-03-21Orlęta Łuków2:0 (0:0)Łada 1945 Biłgoraj
Kolejka 17
2015-03-29Łada 1945 Biłgoraj0:0 (0:0)Omega Stary Zamość
2015-03-29Orlęta Łuków0:0 (0:0)Opolanin Opole Lubelskie
2015-03-29Górnik II Łęczna4:1 (2:1)Czarni Dęblin
2015-03-29Orion Niedrzwica Duża1:2 (0:1)Janowianka Janów Lubelski
2015-03-29Powiślak Końskowola2:0 (1:0)Victoria Żmudź
2015-03-29Kryształ Werbkowice2:1 (1:0)Grom Kąkolewnica
2015-03-29Włodawianka Włodawa1:4 (1:1)AMSPN Hetman Zamość
2015-03-28Ruch Ryki4:0 (3:0)Lewart Lubartów
Kolejka 18
2015-04-12Orion Niedrzwica Duża5:0 (1:0)Grom Kąkolewnica
2015-04-12Powiślak Końskowola0:1 (0:0)Lewart Lubartów
2015-04-04Opolanin Opole Lubelskie0:0 (0:0)Łada 1945 Biłgoraj
2015-04-04Grom Kąkolewnica0:1 (0:1)Powiślak Końskowola
2015-04-04Victoria Żmudź2:1 (1:1)Orion Niedrzwica Duża
Kolejka 19
2015-04-12Łada 1945 Biłgoraj2:1 (2:0)Ruch Ryki
2015-04-12Orlęta Łuków5:1 (1:0)Czarni Dęblin
2015-04-12Opolanin Opole Lubelskie0:3 (0:1)AMSPN Hetman Zamość
2015-04-12Włodawianka Włodawa1:0 (0:0)Janowianka Janów Lubelski
2015-04-12Kryształ Werbkowice1:0 (0:0)Omega Stary Zamość
2015-04-04Janowianka Janów Lubelski1:2 (1:1)Górnik II Łęczna
Kolejka 20
2015-04-26Orion Niedrzwica Duża2:1 (1:1)Omega Stary Zamość
2015-04-26Opolanin Opole Lubelskie0:0 (0:0)Janowianka Janów Lubelski
2015-04-26Łada 1945 Biłgoraj1:1 (1:1)Kryształ Werbkowice
2015-04-26Górnik II Łęczna0:3 (0:3)Lewart Lubartów
2015-04-26Włodawianka Włodawa1:0 (0:0)Grom Kąkolewnica
2015-04-26Powiślak Końskowola3:3 (1:1)Ruch Ryki
2015-04-19Omega Stary Zamość1:2 (1:0)Powiślak Końskowola
2015-04-19Victoria Żmudź1:1 (1:0)Włodawianka Włodawa
2015-04-19Lewart Lubartów4:0 (1:0)Orion Niedrzwica Duża
2015-04-18AMSPN Hetman Zamość2:3 (0:1)Łada 1945 Biłgoraj
2015-04-18Ruch Ryki0:1 (0:0)Kryształ Werbkowice
2015-04-15AMSPN Hetman Zamość0:1 (0:1)Orlęta Łuków
Kolejka 21
2015-04-19Janowianka Janów Lubelski1:0 (1:0)Orlęta Łuków
Kolejka 22
2015-04-25Orlęta Łuków2:0 (1:0)Victoria Żmudź
2015-04-25AMSPN Hetman Zamość7:2 (2:2)Czarni Dęblin
Kolejka 23
2014-10-18Omega Stary Zamość2:2 (1:1)Czarni Dęblin
Kolejka 25
2015-05-17Łada 1945 Biłgoraj1:2 (1:0)Orion Niedrzwica Duża
2015-05-17Orlęta Łuków2:0 (0:0)Ruch Ryki
2015-05-17Opolanin Opole Lubelskie4:0 (2:0)Omega Stary Zamość
2015-05-17Janowianka Janów Lubelski0:3 (0:1)Victoria Żmudź
2015-05-17Górnik II Łęczna2:0 (0:0)Powiślak Końskowola
2015-05-17Włodawianka Włodawa1:2 (0:2)Kryształ Werbkowice
2015-05-16AMSPN Hetman Zamość6:0 (1:0)Lewart Lubartów
2015-05-16Czarni Dęblin0:2 (0:1)Grom Kąkolewnica
2015-05-10Janowianka Janów Lubelski1:0 (0:0)Łada 1945 Biłgoraj
2015-05-10Victoria Żmudź0:0 (0:0)Czarni Dęblin
2015-05-10Grom Kąkolewnica1:1 (0:1)AMSPN Hetman Zamość
2015-05-10Lewart Lubartów4:0 (2:0)Opolanin Opole Lubelskie
2015-05-10Omega Stary Zamość1:1 (0:0)Orlęta Łuków
2015-05-10Kryształ Werbkowice1:0 (1:0)Górnik II Łęczna
2015-05-10Powiślak Końskowola1:1 (1:0)Orion Niedrzwica Duża
2015-05-09Ruch Ryki6:1 (5:0)Włodawianka Włodawa
Kolejka 30
2015-06-13Lewart Lubartów1:0 (1:0)Łada 1945 Biłgoraj
2015-06-13Omega Stary Zamość1:2 (0:1)Grom Kąkolewnica
2015-06-13Ruch Ryki1:3 (0:1)Victoria Żmudź
2015-06-13Kryształ Werbkowice1:1 (1:1)Janowianka Janów Lubelski
2015-06-13Powiślak Końskowola2:1 (2:1)Czarni Dęblin
2015-06-13Orion Niedrzwica Duża0:0 (0:0)AMSPN Hetman Zamość
2015-06-13Górnik II Łęczna1:3 (1:0)Opolanin Opole Lubelskie
2015-06-13Włodawianka Włodawa3:0 (1:0)Orlęta Łuków
2015-06-03Orion Niedrzwica Duża1:2 (1:2)Orlęta Łuków
2015-06-03Powiślak Końskowola2:2 (1:2)Opolanin Opole Lubelskie
2015-05-24Powiślak Końskowola2:4 (0:2)Włodawianka Włodawa
2015-05-23Victoria Żmudź1:3 (1:3)Łada 1945 Biłgoraj
2015-05-23Omega Stary Zamość0:2 (0:0)AMSPN Hetman Zamość
2015-05-23Orion Niedrzwica Duża3:5 (0:2)Górnik II Łęczna
2015-05-23Ruch Ryki1:3 (1:2)Opolanin Opole Lubelskie
2015-05-20Lewart Lubartów0:0 (0:0)Kryształ Werbkowice
Kolejka 32
2015-06-03Grom Kąkolewnica2:0 (2:0)Łada 1945 Biłgoraj
Kolejka 34
2015-06-03Omega Stary Zamość0:0 (0:0)Janowianka Janów Lubelski
2015-06-03Lewart Lubartów3:0 (2:0)Victoria Żmudź
2015-06-03Kryształ Werbkowice1:1 (0:1)AMSPN Hetman Zamość
2015-06-03Ruch Ryki3:2 (1:1)Czarni Dęblin
Lubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarski