Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Lubelski Wortal Piłkarski
lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Poniedziałek 26 Czerwiec 2017
wyniki na żywo mobilna wersja portalu

Nawigacja

Rozgrywki

Partnerzy

Lubgol - portal piłkarski

Wyszukiwarka

Newsletter

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

III liga - tabela wyniki, mecze na żywo

Tabela ligi

RazemDomWyjazd
Nazwa Mcz Pkt B Z R P B Z R P B Z R P
1. Chełmianka Chełm274331-181110622-107339-8473
2. Resovia Rzeszów163226-1295217-65309-6422
3. Sokół Sieniawa111810-75337-14013-6132
4. Karpaty Krosno122519-107418-232011-8421
5. JKS 1909 Jarosław9117-93245-32212-6103
6. Avia Świdnik232829-27610713-1036216-17345
7. Stal Kraśnik222229-36711423-166166-20108
8. Tomasovia Tomaszów Lubelski241618-352101212-122746-23038
9. Wólczanka Wólka Pełkińska122232-2764218-1242014-15222
10. Podlasie Biała Podlaska231918-50471211-212557-29227
11. Lublinianka Lublin241919-363101111-133358-23076
12. Wisłoka Dębica1199-252363-110226-14214
13. Orlęta Radzyń Podlaski274336-261110625-1093211-16274
14. Orzeł Przeworsk151715-264569-53316-21125
15. Izolator Boguchwała162427-1973617-941310-10323
16. Stal Rzeszów142839-1284225-552114-7321
17. Motor Lublin245059-22155434-1383125-9723
18. Hetman Żółkiewka242429-55661214-1943515-36237

Mecze bezpośrednie

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.
1. Chełmianka Chełm 1:23:01:32:0 1:01:1 2:0 2:10:06:0 0:22:01:1
2. Resovia Rzeszów2:1    2:22:01:1 3:01:1 3:0    3:1
3. Sokół Sieniawa     1:0 4:0  1:0 1:0   0:1 
4. Karpaty Krosno1:1    1:0    2:0 1:13:0    
5. JKS 1909 Jarosław1:1      2:0 0:02:0 0:2     
6. Avia Świdnik0:01:01:0   3:02:2  1:1  1:11:22:30:01:1
7. Stal Kraśnik0:2 1:10:1 2:0 3:11:31:24:13:0 2:01:2 0:35:0
8. Tomasovia Tomaszów Lubelski0:00:10:00:1 0:2  0:00:22:23:00:01:1 0:0 6:3
9. Wólczanka Wólka Pełkińska     3:34:2     4:2 1:1 3:23:2
10. Podlasie Biała Podlaska0:00:2 1:1  2:11:03:3   0:10:30:02:71:21:1
11. Lublinianka Lublin0:11:00:02:33:01:1 2:1   0:11:1 1:2 0:3 
12. Wisłoka Dębica0:0    2:3    1:1     0:7 
13. Orlęta Radzyń Podlaski0:11:1 2:01:0 1:01:07:34:00:01:1 3:11:0 2:11:2
14. Orzeł Przeworsk0:0      1:0 3:11:1 0:0   0:24:1
15. Izolator Boguchwała1:2    1:11:0  4:06:0 3:1   0:31:2
16. Stal Rzeszów2:0 1:2  2:0 5:0 8:1  1:1   1:15:0
17. Motor Lublin 1:2 2:2 1:05:1 2:13:01:14:1 5:03:22:2 5:1
18. Hetman Żółkiewka1:01:1  0:21:41:2 2:41:11:01:22:2 2:11:0  

Rozgrywki ligowe według kolejek

Kolejka 0
2015-05-20Tomasovia Tomaszów Lubelski0:0 (0:0)Chełmianka Chełm
2015-04-11Karpaty Krosno2:0 (1:0)Lublinianka Lublin
2015-04-11Resovia Rzeszów3:0 (2:0)Orlęta Radzyń Podlaski
2015-04-11Chełmianka Chełm0:2 (0:1)Stal Rzeszów
2015-04-11Tomasovia Tomaszów Lubelski3:0 (1:0)Wisłoka Dębica
2015-04-11Avia Świdnik3:0 (1:0)Stal Kraśnik
2015-04-04Hetman Żółkiewka2:1 (2:1)Izolator Boguchwała
2015-04-04Stal Kraśnik0:3 (0:1)Motor Lublin
Kolejka 1
2014-08-10Wólczanka Wólka Pełkińska3:3 (1:0)Avia Świdnik
2014-08-10Orlęta Radzyń Podlaski1:1 (1:0)Wisłoka Dębica
2014-08-10Izolator Boguchwała1:2 (0:1)Chełmianka Chełm
2014-08-10Hetman Żółkiewka0:2 (0:0)JKS 1909 Jarosław
2014-08-09Motor Lublin1:2 (0:1)Resovia Rzeszów
2014-08-09Stal Kraśnik3:1 (0:0)Tomasovia Tomaszów Lubelski
2014-08-09Podlasie Biała Podlaska1:1 (1:1)Karpaty Krosno
2014-08-09Stal Rzeszów1:2 (0:0)Sokół Sieniawa
2014-08-09Orzeł Przeworsk1:1 (0:0)Lublinianka Lublin
Kolejka 2
2014-08-13Wólczanka Wólka Pełkińska1:1 (0:1)Izolator Boguchwała
2014-08-13Chełmianka Chełm2:0 (1:0)Motor Lublin
2014-08-13Wisłoka Dębica2:3 (1:1)Avia Świdnik
2014-08-13Resovia Rzeszów2:0 (0:0)Stal Kraśnik
2014-08-13Sokół Sieniawa1:0 (0:0)Orlęta Radzyń Podlaski
2014-08-13Karpaty Krosno3:0 (0:0)Orzeł Przeworsk
2014-08-13Tomasovia Tomaszów Lubelski6:3 (2:2)Hetman Żółkiewka
2014-08-13JKS 1909 Jarosław0:0 (0:0)Podlasie Biała Podlaska
Kolejka 3
2014-08-17Hetman Żółkiewka1:1 (0:1)Resovia Rzeszów
2014-08-17Stal Kraśnik0:2 (0:1)Chełmianka Chełm
2014-08-17Orlęta Radzyń Podlaski0:0 (0:0)Lublinianka Lublin
2014-08-17Tomasovia Tomaszów Lubelski0:2 (0:0)Podlasie Biała Podlaska
2014-08-17Avia Świdnik1:2 (1:2)Izolator Boguchwała
2014-08-16Motor Lublin2:1 (1:1)Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 4
2014-08-24Tomasovia Tomaszów Lubelski1:1 (0:0)Orzeł Przeworsk
2014-08-24Chełmianka Chełm1:1 (0:1)Hetman Żółkiewka
2014-08-24Izolator Boguchwała0:3 (0:1)Motor Lublin
2014-08-23Avia Świdnik1:0 (1:0)Sokół Sieniawa
2014-08-23Resovia Rzeszów3:0 (0:0)Podlasie Biała Podlaska
2014-08-23Karpaty Krosno1:1 (1:0)Orlęta Radzyń Podlaski
2014-08-23Wólczanka Wólka Pełkińska4:2 (0:1)Stal Kraśnik
2014-08-23Lublinianka Lublin0:1 (0:0)Wisłoka Dębica
Kolejka 5
2014-08-31Sokół Sieniawa1:0 (0:0)Lublinianka Lublin
2014-08-31Orlęta Radzyń Podlaski1:0 (1:0)JKS 1909 Jarosław
2014-08-31Stal Kraśnik1:2 (1:1)Izolator Boguchwała
2014-08-31Hetman Żółkiewka2:4 (0:1)Wólczanka Wólka Pełkińska
2014-08-30Stal Rzeszów5:0 (2:0)Tomasovia Tomaszów Lubelski
2014-08-30Motor Lublin1:0 (0:0)Avia Świdnik
2014-08-30Podlasie Biała Podlaska0:0 (0:0)Chełmianka Chełm
Kolejka 6
2014-09-07Chełmianka Chełm6:0 (2:0)Orzeł Przeworsk
2014-09-07Tomasovia Tomaszów Lubelski0:0 (0:0)Orlęta Radzyń Podlaski
2014-09-07Izolator Boguchwała1:2 (1:0)Hetman Żółkiewka
2014-09-06Motor Lublin5:1 (2:0)Stal Kraśnik
2014-09-06Avia Świdnik1:1 (0:0)Lublinianka Lublin
Kolejka 7
2014-09-10Lublinianka Lublin2:3 (0:3)Karpaty Krosno
2014-09-10Orlęta Radzyń Podlaski1:1 (1:1)Resovia Rzeszów
2014-09-10Stal Rzeszów2:0 (1:0)Chełmianka Chełm
2014-09-10Podlasie Biała Podlaska0:0 (0:0)Izolator Boguchwała
2014-09-10Stal Kraśnik2:0 (0:0)Avia Świdnik
Kolejka 8
2014-09-14Chełmianka Chełm0:0 (0:0)Orlęta Radzyń Podlaski
2014-09-14Stal Kraśnik5:0 (2:0)Hetman Żółkiewka
2014-09-13Motor Lublin3:0 (1:0)Podlasie Biała Podlaska
2014-09-13JKS 1909 Jarosław2:0 (1:0)Lublinianka Lublin
2014-09-13Tomasovia Tomaszów Lubelski0:0 (0:0)Sokół Sieniawa
Kolejka 9
2014-09-28Chełmianka Chełm3:0 (2:0)Sokół Sieniawa
2014-09-28Tomasovia Tomaszów Lubelski0:1 (0:1)Karpaty Krosno
2014-09-28Hetman Żółkiewka1:1 (1:0)Podlasie Biała Podlaska
2014-09-28Stal Kraśnik2:0 (1:0)Orzeł Przeworsk
2014-09-28Orlęta Radzyń Podlaski1:0 (1:0)Izolator Boguchwała
2014-09-21Orlęta Radzyń Podlaski7:3 (5:1)Wólczanka Wólka Pełkińska
2014-09-21Hetman Żółkiewka1:4 (0:0)Avia Świdnik
2014-09-20Lublinianka Lublin2:1 (2:0)Tomasovia Tomaszów Lubelski
2014-09-20Podlasie Biała Podlaska2:1 (1:1)Stal Kraśnik
2014-09-20Wisłoka Dębica0:0 (0:0)Chełmianka Chełm
2014-09-20Orzeł Przeworsk0:2 (0:1)Motor Lublin
Kolejka 10
2014-10-05Orlęta Radzyń Podlaski2:1 (1:1)Motor Lublin
2014-10-05Lublinianka Lublin0:1 (0:1)Chełmianka Chełm
2014-10-04JKS 1909 Jarosław2:0 (1:0)Tomasovia Tomaszów Lubelski
2014-10-04Orzeł Przeworsk4:1 (2:0)Hetman Żółkiewka
2014-09-27Motor Lublin2:2 (2:1)Stal Rzeszów
2014-09-27Resovia Rzeszów1:1 (0:0)Lublinianka Lublin
Kolejka 11
2014-10-12Chełmianka Chełm1:3 (0:1)Karpaty Krosno
2014-10-12Hetman Żółkiewka1:0 (1:0)Stal Rzeszów
2014-10-11Motor Lublin4:1 (2:0)Wisłoka Dębica
2014-10-11Podlasie Biała Podlaska0:3 (0:0)Orzeł Przeworsk
2014-10-11Avia Świdnik2:2 (2:0)Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 12
2014-10-19JKS 1909 Jarosław1:1 (0:0)Chełmianka Chełm
2014-10-19Tomasovia Tomaszów Lubelski0:1 (0:0)Resovia Rzeszów
2014-10-19Orlęta Radzyń Podlaski1:2 (1:1)Hetman Żółkiewka
2014-10-19Sokół Sieniawa0:1 (0:0)Motor Lublin
Kolejka 13
2014-10-26Chełmianka Chełm1:1 (0:0)Tomasovia Tomaszów Lubelski
2014-10-26Stal Kraśnik1:1 (0:0)Sokół Sieniawa
2014-10-26Hetman Żółkiewka1:2 (1:2)Wisłoka Dębica
2014-10-25Motor Lublin1:1 (0:1)Lublinianka Lublin
2014-10-25Podlasie Biała Podlaska0:1 (0:0)Orlęta Radzyń Podlaski
2014-10-18Stal Rzeszów8:1 (4:0)Podlasie Biała Podlaska
2014-10-18Lublinianka Lublin1:2 (1:0)Izolator Boguchwała
Kolejka 14
2014-11-08Stal Rzeszów1:1 (1:1)Orlęta Radzyń Podlaski
2014-11-08Avia Świdnik0:0 (0:0)Chełmianka Chełm
2014-11-08Hetman Żółkiewka1:0 (0:0)Lublinianka Lublin
2014-11-08Stal Kraśnik0:1 (0:0)Karpaty Krosno
2014-10-24Avia Świdnik1:0 (0:0)Resovia Rzeszów
Kolejka 15
2014-11-02Stal Rzeszów2:0 (2:0)Avia Świdnik
2014-11-02Orlęta Radzyń Podlaski3:1 (1:0)Orzeł Przeworsk
2014-11-02Tomasovia Tomaszów Lubelski0:0 (0:0)Wólczanka Wólka Pełkińska
2014-11-02Resovia Rzeszów2:1 (2:0)Chełmianka Chełm
Kolejka 20
2015-04-18Tomasovia Tomaszów Lubelski2:2 (0:0)Lublinianka Lublin
2015-04-18Wólczanka Wólka Pełkińska4:2 (3:1)Orlęta Radzyń Podlaski
2015-04-18Motor Lublin5:0 (1:0)Orzeł Przeworsk
2015-03-15Chełmianka Chełm1:0 (1:0)Stal Kraśnik
2015-03-15Izolator Boguchwała1:1 (1:1)Avia Świdnik
2015-03-14Podlasie Biała Podlaska1:0 (1:0)Tomasovia Tomaszów Lubelski
2015-03-14Resovia Rzeszów3:1 (2:0)Hetman Żółkiewka
2015-03-14Wólczanka Wólka Pełkińska3:2 (2:0)Motor Lublin
2015-03-14Lublinianka Lublin1:1 (1:0)Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 21
2015-03-22Orzeł Przeworsk1:0 (1:0)Tomasovia Tomaszów Lubelski
2015-03-22Orlęta Radzyń Podlaski2:0 (1:0)Karpaty Krosno
2015-03-22Sokół Sieniawa1:0 (1:0)Avia Świdnik
2015-03-22Stal Kraśnik1:3 (0:0)Wólczanka Wólka Pełkińska
2015-03-22Hetman Żółkiewka1:0 (0:0)Chełmianka Chełm
2015-03-21Motor Lublin3:2 (2:1)Izolator Boguchwała
2015-03-21Wisłoka Dębica1:1 (0:0)Lublinianka Lublin
2015-03-21Podlasie Biała Podlaska0:2 (0:0)Resovia Rzeszów
Kolejka 22
2015-04-26Izolator Boguchwała3:1 (2:1)Orlęta Radzyń Podlaski
2015-04-25Stal Rzeszów1:1 (0:0)Motor Lublin
2015-04-25Podlasie Biała Podlaska1:1 (1:1)Hetman Żółkiewka
2015-04-25Lublinianka Lublin1:0 (0:0)Resovia Rzeszów
2015-04-19Avia Świdnik1:1 (1:1)Hetman Żółkiewka
2015-03-29Tomasovia Tomaszów Lubelski0:0 (0:0)Stal Rzeszów
2015-03-29Chełmianka Chełm2:0 (1:0)Podlasie Biała Podlaska
2015-03-29Izolator Boguchwała1:0 (1:0)Stal Kraśnik
2015-03-28JKS 1909 Jarosław0:2 (0:0)Orlęta Radzyń Podlaski
2015-03-28Lublinianka Lublin0:0 (0:0)Sokół Sieniawa
2015-03-28Avia Świdnik0:0 (0:0)Motor Lublin
2015-03-28Wólczanka Wólka Pełkińska3:2 (1:1)Hetman Żółkiewka
Kolejka 23
2015-04-12Motor Lublin5:1 (3:0)Hetman Żółkiewka
2015-04-12Izolator Boguchwała4:0 (2:0)Podlasie Biała Podlaska
2015-04-04Podlasie Biała Podlaska3:3 (1:1)Wólczanka Wólka Pełkińska
2015-04-04Lublinianka Lublin1:1 (1:1)Avia Świdnik
2015-04-04Orlęta Radzyń Podlaski1:0 (0:0)Tomasovia Tomaszów Lubelski
2015-04-04Orzeł Przeworsk0:0 (0:0)Chełmianka Chełm
Kolejka 25
2015-05-17Hetman Żółkiewka2:2 (0:0)Orlęta Radzyń Podlaski
2015-05-17Izolator Boguchwała6:0 (2:0)Lublinianka Lublin
2015-05-16Podlasie Biała Podlaska2:7 (1:2)Stal Rzeszów
2015-05-16Avia Świdnik1:1 (1:0)Orzeł Przeworsk
2015-05-16Stal Kraśnik3:0 (1:0)Wisłoka Dębica
2015-05-16Chełmianka Chełm2:0 (0:0)JKS 1909 Jarosław
2015-05-16Resovia Rzeszów1:1 (1:1)Tomasovia Tomaszów Lubelski
2015-05-10Orlęta Radzyń Podlaski1:0 (1:0)Stal Kraśnik
2015-05-10Orzeł Przeworsk3:1 (0:1)Podlasie Biała Podlaska
2015-05-09Stal Rzeszów5:0 (3:0)Hetman Żółkiewka
2015-05-09Tomasovia Tomaszów Lubelski0:2 (0:1)Avia Świdnik
2015-05-09Karpaty Krosno1:1 (1:0)Chełmianka Chełm
2015-05-09Wisłoka Dębica0:7 (0:5)Motor Lublin
2015-04-15Lublinianka Lublin3:0 (0:0)JKS 1909 Jarosław
2015-04-15Orlęta Radzyń Podlaski0:1 (0:0)Chełmianka Chełm
2015-04-15Karpaty Krosno1:0 (0:0)Avia Świdnik
2015-04-15Sokół Sieniawa4:0 (1:0)Tomasovia Tomaszów Lubelski
2015-04-15Hetman Żółkiewka1:2 (0:1)Stal Kraśnik
2015-04-15Podlasie Biała Podlaska1:2 (1:2)Motor Lublin
Kolejka 26
2015-04-19Chełmianka Chełm2:1 (0:0)Wisłoka Dębica
2015-04-19Stal Kraśnik1:2 (1:1)Podlasie Biała Podlaska
Kolejka 30
2015-05-24Avia Świdnik2:3 (2:1)Stal Rzeszów
2015-05-24Chełmianka Chełm1:2 (1:1)Resovia Rzeszów
2015-05-24Orzeł Przeworsk0:0 (0:0)Orlęta Radzyń Podlaski
2015-05-23Motor Lublin2:2 (1:0)Karpaty Krosno
2015-05-23Stal Kraśnik4:1 (3:1)Lublinianka Lublin
2015-05-20Lublinianka Lublin0:3 (0:1)Motor Lublin
2015-05-20Orlęta Radzyń Podlaski4:0 (2:0)Podlasie Biała Podlaska
2015-05-20Resovia Rzeszów2:2 (1:2)Avia Świdnik
Lubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarski