Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Lubelski Wortal Piłkarski
lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Czwartek 30 Czerwiec 2022
wyniki na żywo mobilna wersja portalu

Nawigacja

Rozgrywki

Partnerzy

Lubgol - portal piłkarski

Wyszukiwarka

Newsletter

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

Mecz Stal Kraśnik - Wólczanka Wólka Pełkińska

data 2015-03-22    godzina 14:00    
1:3
Stal Kraśnik
Wólczanka Wólka Pełkińska
lubgollubgol
golDrozd Filip godzina 66
golLech Maciej godzina 55
golPietluch Krzysztof godzina 60
golLech Maciej godzina 67

Dodaj komentarz


Komentarze

kaktus2015-03-23 08:07:46
Wstyd!!!!Piłkarze z wiosski co liczy 1500 tys mieszkańców pokazali Stali miejsce w szeregu.Ciekawe co na to Pan Prezes?Nadal bedzie udawał że wszystko jest ok?Róbcie tak dalej a na mecz nikt nie przyjdzie,nawet naje.any Buco z kolegami.Ja w każdym badz razie ne zamierzam płacić nawet 5 gr za oglądanie popisów piłkarzy ,których leje wioska wielkości Urzędowa.Oczywiście moga pojawić się głosy że tydzien wcześniej ta sama wioska pokonała wielki Motor tylko co nas to obchodzi???To po co wogóle było wychodzić na mecz skoro przegrali go już w szatni no bo jak tuwygrac z drużyną która Motor ogrywa?

Lubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarski