lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Poniedziałek 13 Maj 2024

Mecz Wieniawa Lublin - Włodawianka Włodawa

żółta kartkaSadowski Artur godzina 40
Składy drużyn
25 Zdunek - 22 Borowiński, 13 Kusyk, 4 Mazurek, 20 Ręba, 7 Baran, 15 Boniaszczuk, 5 Scibior (82, 17 Baran R.), 12 Sadowski (57, 10 Pietrzak), 6 Wójcik (89, 16 Charmas) , 11 Urban (57, 8 Popajewski) 1 Wereszczyński - 2 Roczon, 4 Mossurets, 18 Więcaszek (64, 8 Kruk), 3 Flis, 11 Kuczyński (70, 22 Czarnota), 7 Nielipiuk, 10 Bornus (82, 16 Musz), 20 Borys, 5 Gołąb, 9 Chaciówka (89, 6 Banak)
Relacja tekstowa
90'gwizdek Koniec spotkania. 0-0.
90'To już chyba ostatnia szansa na gola. Rzut rożny dla Wieniawy i dobra interwencja golkipera gości.
90'Próbują jeszcze gospodarze, prostopadłe podanie Barana ląduje pod nogami Wereszczyńskiego.
89'Ostatnia zmiana w zespole gości. Banak zastępuje Chaciówkę. Zmiana również w drużynie gospodarzy. Charmas za Wójcika.
88'Kolejna próba gospodarzy zakończona niecelnym podaniem do Boniaszczuka.
86'Trener Sadowski głośno motywuje swoich zawodników. Lublinianie w ataku. Popajewski w pole karne gdzie Pietrzak jest powstrzymywany przez Kruka.
84'Z dystansu próbował Musz - bardzo lekko i bardzo niecelnie.
83'Kapitalna okazja dla gospodarzy zmarnowana przez Popajewskiego.
82'Kolejne zmiany w obydwu zespołach. Musz za Bornusa w drużynie gości i Remigiusz Baran za Ścibiora w zespole gospodarzy.
80'Zbyt długie podanie Nielipiuka do Chaciówki. Piłka opuszcza plac gry.
79'Na spalonym Marcin Chaciówka. Teraz to gospodarze dążą do zwycięstwa. W ataku bardzo aktywny jest Pietrzak.
77'Dobra kontra gości, wymiana podań z pierwszej piłki zakończona strzałem Czarnoty. Piłkę po rykoszecie spokojnie łapie Andrzej Zdunek.
75'Bardzo zmęczeni już piłkarze gości, kolejny rzut rożny dla Wieniawy.
75'Kusyk fauluje Wereszczyńskiego. Od bramki zaczynają podopieczni Marka Droba.
74'Dobre uderzenie z dystansu Ścibiora i jeszcze lepsza interwencja golkipera Włodawianki.
73'Na spalonym Grzegorz Bornus.
71'Szybka akcja Wieniawy, Baran wypuścił w bój Rębę, który uderzał z szesnastego metra wysoko nad bramką.
70'Kolejna zmiana w zespole Włodawianki. Czarnota zastępuje Kuczyńskiego.
69'Szarżował prawym skrzydłem Marcin Pietrzak, płaskie dośrodkowanie zatrzymuje Wereszczyński.
68'Niezłe uderzenie Grzegorza Bornusa pół metra nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Zdunka.
67'Rzut wolny dla gości, bardzo dyskusyjny. Protestuje trener Sadowski upominany przez arbitra głównego.
66'Coraz częściej do głosu dochodzą gospodarze. Włodawianie sprawiają wrażenie nieco zmęczonych.
64'Zmiana w zespole gości. Paweł Kruk zmienia poobijanego Wojciecha Więcaszka.
63'Doskonała okazja do strzelenia gola dla lublinian. Na dziesiątym metrze znalazł się Borowiński jednak uderzył bardzo lekko obok słupka.
61'Wójcik jest jednak na boisku, opuścił je Urban. Ten pierwszy próbował wbiec w pole karne, ale przegrał pojedynek bark w bark z Więcaszkiem.
59'Swoją obecność na boisku bardzo niecelnym strzałem zaakcentował Pietrzak.
57'Dwie zmiany w zespole Wieniawy. Za Wójcika i Sadowskiego wchodzą Popajewski i Pietrzak.
56'Ładny przerzut na lewą stronę i dośrodkowanie z pierwszej piłki Kuczyńskiego. Nikt jednak nie zamknął tej akcji.
55'Przez nikogo nie atakowany przewraca się z piłką Baran. Kibice zaczynają domagać się zmian w zespole gospodarzy.
53'Uderzał z woleja Gołąb, doskonale strzał blokuje Kusyk.
52'I kapitalna akcja gospodarzy, Urban wypuścił Boniaszczuka, który miał przed sobą tylko Wereszczyńskiego, ale zamiast strzelać właściwie podał do niego piłkę.
51'Sprytnie z pola karnego gospodarzy wypychany Chaciówka. Rzut rożny dla gości. Dośrodkowuje Gołąb, piłkę z pola karnego ekspediuje Urban.
49'Akcja oskrzydlająca gospodarzy, Więcaszek na rzut rożny.
47'Ładna szarża Ścibiora, Flis wybija na rzut rożny.
46'gwizdek Rozpoczynamy drugą połowę.
45'Centra i słabiutkie uderzenie głową przez Boniaszczuka. gwizdek koniec pierwszej połowy.
45'Ładne uderzenie Ścibiora zablokowane ręką przez Więcaszka. Arbiter nie widział dobrze tej sytuacji, zamiast karnego gospodarze mają rzut rożny.
45'Ładna szarża Wójcika zakończona fatalnym dośrodkowaniem.
44'Z dystansu Wójcik... piłka na trybunach. Sędzia dolicza jedną minutę.
43'W polu karnym gości przewracany Sadowski, gwizdek arbitra milczy.
42'Wrzutka Kuczyńskiego ląduje w rękawicach Andrzeja Zdunka.
40'żółta kartka upomnienie dla Sadowskiego za faul na Nielipiuku.
38'Potężne uderzenie Borysa z dystansu i dobra interwencja golkipera gospodarzy. Zdecydowanie więcej z gry mają aktualnie goście.
37'Sadowski szukał w polu karnym Ścibiora, podanie okazało się zbyt mocne.
35'Dośrodkowanie Więcaszka, sprytnie piłkę przepuszcza Chaciówka, ale Zdunek na posterunku.
34'Ręką zagrywa Damian Ścibior, rzut wolny dla Włodawianki trzy metry od narożnika pola karnego.
32'Kolejne starcie Ścibiora z Więcaszkiem, chwilę później z piłką poza linię końcową wybiega Boniaszczuk.
29'Powinno byc 1:0 dla gości. W sytuacji sam na sam znalazł się Bornus i posłał potężną bombę w kierunku bramki gospodarzy, trafił jednak tylko w poprzeczkę. Dobijał jeszcze Borys, futbolówka uderzyła... w słupek!
28'Boniaszczuk próbuje z dystansu, ale bez efektu bramkowego. Szykuje się zmiana w zespole gości, Wojciech Więcaszek wyraźnie utyka.
25'żółta kartka kartka dla Ścibiora za bardzo brzydki faul na Więcaszku.
24'Rzut wolny dla Włodawianki fatalnie wykonany przez Więcaszka.
23'Z 20 metrów strzela Gołąb, zbyt lekko by zaskoczyć Zdunka.
22'Błąd Więcaszka, który trafia w Urbana. Piłkę przejmują lublinianie, na strzał decyduje się Boniaszczuk, ale uderza minimalnie nad poprzeczką.
21'Z ok. 40 metrów uderzał Baran, piłka ląduje na trybunach.
20'Okres słabej gry, mnożą się niedokładności i podania do przeciwnika z obydwu stron.
17'W odpowiedzi uderzenie Serhija Borysa, ale wysoko nad bramką.
16'Ładne crossowe podanie do wbiegającego Damiana Ścibiora, który przyjmuje piłkę i uderza z 18 metra. Futbolówka mija prawy słupek bramki Wereszczyńskiego.
14'Najlepsza jak do tej pory okazja do zdobycia bramki. Lewą stroną urwał się Wójcik i wyłożył piłkę na 11 metr do Sadowskiego. Ten jednak fatalnie przestrzelił.
13'Próba prostopadłego zagrania Barana do Ścibiora zatrzymana przez Więcaszka.
12'Gra przerwana, przewróciła się chorągiewka w narożniku boiska.
11'W natarciu włodawianie, którzy utrzymują piłkę na połowie lubelskiej drużyny. Dwukrotnie centruje Flis, ale pewnie interweniuje Borowiński.
8'Ładna akcja zespołowa gospodarzy zakończona strzałem Urbana zza linii pola karnego. Uderzenie blokuje ciałem Więcaszek.
7'Ścibior powstrzymany przy linii bocznej przez Roczona. Okres gry w środkowej strefie boiska.
3'Bardzo dobra akcja gości, na strzał z ponad 20 metrów zdecydował się Michał Kuczyński. Piłka o pół metra minęła lewy słupek bramki.
1'Witamy z Wieniawy, właśnie arbiter rozpoczął pierwszą połowę spotkania Wieniawa - Włodawianka.