golPulkowski Michał godzina 8
Składy drużyn
Prusak - Pielorz, Benevente, Sołdecki, Pielach, Falkowski, Renusz, Nikitović, Zuber, Nildo, Nakoulma Humerski - Chylaszek, Wełna, Ciesielski, Korkuć, Bazler, Kosiorowski, Osoliński, Pulkowski, Świerblewski, Tataj
Relacja tekstowa
92'gwizdek Koniec meczu
91'Świerblewski uderza na bramkę Prusaka, a ten wybija piłkę na rog
91'Z wolnego na aferę wrzuca Sołdecki, ale piłka przechodzi wszystkich i wychodzi poza plac gry
91'żółta kartka Piesio
90'Renusz szarżuje lewym skrzydłem, podaje do Mitaszki, który oddaje piłkę Łuczakowi. Ten jednak uderza niecelnie co irytuje kibiców
89'Mecz przedłużony o 2 minuty.
89'Z wolnego Łuczak, który wrzuca piłkę na aferę
88'Obie ekipy chcą zdobyć dzisiaj komplet punktów. Zobaczymy czy komuś uda się zdobyć bramke
87'Z narożnika Łuczak, ale wybijają obrońcy. Odbitą piłkę uderza Mitaszka, który jest blokowany, a poprawia Renusz, ale ponownie niecelnie
87'Łuczak na Nakoulme, piłka trafia do Renusza. Pomocnik Bogdanki jednak za dużo się kiwa i mamy rożny
86'zmiana W miejsce Kosiorowskiego wchodzi Łukasz Sierpina
83'Tataj niecelnie i od bramki Prusak
83'Kosiorowski faulowany tuż za linią pola karnego żółta kartka dla Sołdeckiego
83'Do piłki dopada Mitaszka, który uderza w stylu Renusza. Niecelnie i wysoko
82'Z wolnego Nildo, ale prosto w mur
81'Ostro faulowany Mitaszka i żółta kartka dla Wełny
80'Kosiorowski w pole karne, ale piłkę łapie Prusak i zaczyna akcje GKS-u
80'Do przodu ruszyli piłkarze z Ząbek. Kolejna akcja i kolejny rożny
79'Renusz wypuszcza Nidlo, ale odważne wyjście z bramki Humerskiego i golkiper wybija piłkę nogą
77'Emocje na boisku i na ławkach rezerwowych. Do końca 13 minut
76'Akcja Bogdanki, Łuczak indywidualnie, ale uderza zbyt lekko i piłka w rękach Humerskiego
76'Renusz fauluje Chylaszka i goście zaczną od wolnego
75'Chylaszek z narożnika, ale obrońcy wybijają piłkę. Z kontrą wychodzi Nakoulma, ale źle podaje i pod zagrożeniu
75'Przepychanki Piesia i Mitaszki, obaj słownie upomniani
74'Grzegorz Piesio z daleka i piłka po ręce Prusaka odbija się od poprzeczki i wychodzi na róg
73'Z wolnego sprytnie Chylaszek i uderzenie Tataja mija minimalnie światło bramki
73'Ostre wejście Wallace i na boisku leży Świerblewski. Brazylijczyk upomniany żółta kartka
73'Nildo zza pola karnego, minimalnie obok słupka
72'Łuczak próbuje zaskoczyć Humerskiego strzałem z daleka. Piłka jednak mija światło bramki
71'Faulowany Jhonatan i żółta kartka dla Ciesielskiego
71'Dośrodkowanie pewnie łapie Prusak i dalekim wykopem szuka Nildo i Nakoulmy
70'Faulowany Marcin Tataj i wolny dla gości
69'Łuczak zagrywa do Nakoulmy, ale napastnik z Burkina Faso na spalonym
68'Długa piłka na Grzegorza Piesio, ale ten źle zagrywa i zagrożenia nie ma
67'zmiana Rafał Grzelak zmienia Marcina Korkucia
66'Trener Podoliński bardzo nie zadowolony z postawy Dolcanu. A za chwilę na plac gry wejdzie Rafał Grzelak
66'Pomocnik zagrywa obok bramki i od piątki zaczyna Humerski
66'Rzut wolny z narożnika pola karnego. Zagrywać będzie Łuczak
65'Zdobyty gol tchnął wiatr w żagle Bogdanki. Coraz częściej zagrażają bramce Humerskiego
64'Zmiana w ekipie gości. Z boiska schodzi Pulkowski (strzelec bramki), a zmienia go Grzegorz Piesio.
63'Renusz lewą stroną i wrzuca w pole karne, niestety Jhonatan źle uderza i nie ma drugiej bramki
62'Nakoulma w natarciu, ale za dużo zwodów i nie udało się
61'gol Nildo pewnie pokonuje Humerskiego i mamy remis
61'Przed szansą Nildo
60'Łuczak podaje do Renusza, który strzelił Korkucia w rękę i karny dla Bogdanki
59'Ryzykownie Nikitović, ale asekurują go partnerzy
58'Jhonatan uderza i piłka trafia w słupek
58'Coraz śmielej atakuje Bogdanka, Dolcan wyraźnie zagubiony
57'Jhonatan w pole karne, piętką odgrywa Sołdecki, a Renusz uderza wysoko wysoko ponad stadionem
56'Pierwszy kontakt z piłką Mitaszki, który jest faulowany przez rywala
55'Jhonatan zmienia Falkowskiego, a Mitaszka w miejsce Zubera. Dla Mitaszki jest to debiut w I lidze
54'Spięcie na boisku pomiędzy Nildo, a Bazlerem. żółta kartka dla Nildo
54'Mitaszka i Jhonatan przy środkowej linii boiska. Za chwilę nastąpi zmiana
53'Trener Rzepka stawia wszystko na jedną kartę, zobaczymy jak to się skończy
53'Do wejścia szykują się już Mitaszka i Jhonatan
52'Za rozgrywanie piłki od środka wziął się Nildo, ale brakuje potem go pod bramką Dolcanu
52'Pojedynek Świerblewskiego z Pielorzem, górą defensor Bogdanki
51'Poniosło trochę Jacka Falkowskiego, który próbował zaskoczyć bramkarza rywali uderzeniem z 35 metra
50'Łuczak zagrywa dobrze do Nido, który dośrodkowuje w pole karne. Na miejscu byli jednak Bazler i Humerski
49'Kosiorowski szarżuje lewym skrzydłem i wywalczył rzut rożny
49'Nildo ponownie do Renusza, który zagrywa w pole karne. Piłkę wybijają obrońcy Dolcanu.
48'Nildo zagrywa do boku do Renusza, który uderza na bramkę Humerskiego, który piąstkuje w pole.
47'Łuczak dotyka piłkę, ale jednocześnie fauluje Bazlera. Od wolnego goście
46'Do obrony przesunięty został Nikitović, a Łuczak ma tworzyć akcje ofensywne gospodarzy
46'W polu karnym pada Nidlo, ale karnego nie ma
46'gwizdek Początek II połowy. Zaczynają piłkarze Dolcanu.
45'Będzie zmiana w drużynie gospodarzy. Wojciech Łuczak zajmie miejsce Mateusza Pielacha
45'Sędzia Złotek zagwizdał i piłkarze powoli wychodzą z tunelu
45'Rezerwowi Dolcanu grają w dziadka, a piłkarze Bogdanki strzelają na bramke, w której stoi Bartosiewicz.
45'Na murawie odbył się konkurs dla kibiców, a nagrody ufundował jeden ze sponsorów łęczyńskiego pierwszoligowca
45'Intensywnie grzeją się w ekipie gospodarzy Łukasz Mitaszka i Wojciech Łuczak. Zobaczymy czy wejdą za chwilę na plac boju
45'gwizdek Arbiter Złotek zakończył I połowę meczu.
44'Rozgrzewkę rozpoczął Wojciech Łuczak. Zobaczymy czy pojawi się na murawie tuż po przerwie
44'Wallace wrócił na boisko, a pierwsza połowa przedłużona została o dwie minuty
43'Poszkodowanym w ekipie gospodarzy był Wallace, który zszedł z boiska trzymając się za bark. Zobaczymy czy Brazylijczyk będzie mógł kontynuować grę
43'Zderzenie Marcina Tataja z defensorem Bogdanki. Obaj leżą w polu karnym
42'Na spalonym Michał Renusz. Decyzja arbitra liniowego nie podoba się wyraźnie trenerowi Rzepce
41'Nakoulma wchodzi w pole karne z bocznego sektora, jego uderzeni odbija Humerski, a piłkę wybija Ciesielski
41'Renusz próbował minąć Korkucia, ale defensor Dolcanu nie nabrał się na zwód i wybił piłkę
40'W ataku pozycyjnym GKS
39'Humerski wrócił do bramki, póki co zmiany nie będzie. W ataku Nakoulma, ale udanie blokuje go Wełna.
39'Trenerzy Rzepka i Jasiński zaczynają już chyba ustalać mowę do szatni. Zobaczymy czy podziała to mobilizująco na ich podopiecznych.
38'Wzdłuż linii bocznej zaczął się ruszać rezerwowy golkiper Dolcanu, Rafał Leszczyński
38'Wełna dość ryzykowanie zagrywa do Humerskiego. Golkiper zderzył się z Nakoulma i potrzebuje pomocy medyków
37'W górze dzisiaj wszystko wygrywają piłkarze GKS-u
36'Zagranie Nildo w pole karne i na raty piłkę wybija Korkuć
35'Prawym skrzydłem rozpędził się Świerblewski, ale zabrakło mu boiska
34'Kosiorowski do Chylaszka, który oddaje piłkę Kosiorowskiemu. Dośrodkowanie wyłapuje Prusak, który od razu uruchamia Nildo. Na miejscu był jednak defensor gości.
33'Kosiorowski z narożnika i Prusak ponownie na róg
33'Tataj walczy z Pielorzem i Dolcan ma rzut rożny
32'Osoliński wypuszcza Bazlera, ale ten nie zdążył za futbolówką. Od bramki golkiper Bogdanki
31'Trener Podoliński bardzo nie zadowolony z postawy swoich podopiecznych. Dawno nie widzieliśmy Dolcanu pod bramką Prusaka
30'Złe podanie do Chylaszka i od autu zaczęli gospodarze.
30'Piłkarze z Ząbek powoli przesuwają się do przodu
28'Goście mają problem ze skonstruowaniem akcji ofensywnej. GKS coraz odważniej zagrywa do przodu
27'Pod bramką Dolcanu znalazł się nawet Dawid Sołdecki, ale uderzenie łapie Humerski
26'Szarża Zubera, ale powstrzymany przez Bazlera
26'Nikitović z wolnego, ale kapitan GKS-u nie zaskoczył golkipera z Ząbek
25'Nildo faulowany na 20 metrze. Będzie groźnie pod bramką Humerskiego
25'Zuber do Nildo. Brazylijczyk zagrywa wzdłuż bramki, ale nie ma tam żadnego z jego kolegów i od tyłu akcję budują rywale
24'Pielach przerywa kontrę gości. Zaczyna być coraz ciekawiej
24'Falkowski do Nakoulmy, ale napastnik blokowany w ostatniej chwili i z gola nici
23'Sprytnie na krótki róg zagranie do Sołdeckiego, ale defensorzy Dolcanu nie dają się zaskoczyć
23'Buta w starciu z Zuberem zgubił Chylaszek ;) Z narożnika Zuber
22'Soczyste uderzenie napastnika z Burkina Faso, ale Humerski nie ma problemów z takimi piłkami.
21'Kolejny rożny bez efektów, od tyłu akcję buduje Dolcan
21'Kontra Dolcanu, ale Osoliński zatrzymany i róg dla przyjezdnych
20'Nakoulma z narożnika, ale bez zagrożenia dla gości
19'Nakoulma z ostrego kąta, ale piłkę wybija Humerski. Rożny dla gospodarzy
18'Zuber faulował przeciwnika bez piłki, żółta kartka dla Zubera
17'Wolny nieudany, ale do wybitej piłki dopadł Michał Renusz, który uderzył na bramkę Humerskiego. Golkiper Dolcany na posterunku
17'Z wolnego zagrywał będzie Nakoulma, odległość około 25 metrów
16'żółta kartka Żółta kartka dla strzelca bramki, za faul na Zuberze.
15'Goście dobrze przykryli Nakoulme, który dzisiaj nie ma za dużo okazji do szarży na bramkę rywala
14'Świerblewski z narożnika pola karnego, ale piłka w rękach Sergiusza Prusaka
13'Kolejny atak pozycyjny Dolcanu
12'Nildo w ataku, ale strzał zblokowany i piłka w rękach Humerskiego
12'Trener Robert Podoliński dużo podpowiada swoim podopiecznym. Z kolei trener Rzepka póki co milczy
11'Nieudane zagranie młodego pomocnika i Dolcan buduje akcje
10'Wolny dla GKS-u z bocznego sektora boiska. Wrzucać będzie Zuber
10'Gospodarze po raz kolejny szybko tracą gola. Zobaczymy czy będą potrafili się podnieść.
9'W odpowiedzi GKS, ale strzał Zubera łapie pewnie golkiper z Ząbek
8'gol Świerblewski w pole karne, piłkę odgrywa Tataj, a piłkę do bramki kieruje Michał Pulkowski.
7'Źle rozegrany rożny i od bramki Humerski
7'Zuber przejmuje piłkę, ale dośrodkowanie przecina obrońca i rożny dla Bogdanki
5'Jak na razie obie drużynie nie prezentują się za dobrze. Dużo błędów i głupich strat piłki
3'Błąd Nakoulmy, ale za chwilę piłkę źle podaje Świerblewski
2'Kosiorowski w pole karne, ale nikt nie przejmuje podania i od bramki Prusak
2'Dolcan w ataku pozycyjnym, faulowany Bazler
1'Nildo urywa się defensorom Dolcanu, ale uderzenie bardzo niecelne.
1'gwizdek Początek pierwszej części spotkania. Rozpoczęli gospodarze.
0'Przywitanie obydwu zespołów i za chwile kapitanowie będą losować
0'Arbiter Mariusz Złotek wyprowadza oba zespoły na murawę boiska. Dolcan na biało, Bogdanka na czarno.
0'Na tygodniu obie drużyny grały w Pucharze Polski i obie musiały rozegrać 120 minut. Dzisiaj zobaczymy, kto szybciej się zregenerował.
0'GKS i Dolcan schodzą do szatni
0'Dzisiaj łęczyńska policja wydała kolejną negatywną decyzję na temat organizowania imprez masowych przez GKS Bogdanka. Związku z tym na trybunach zasiąść może jedynie 999 osób.
0'Do rozpoczęcia spotkania 20 minut. Obie ekipy rozgrzewają się coraz bardziej intensywnie.
0'Na ławce gospodarzy dzisiaj zasiądą Socha, Bartosiewicz, Jhonatan, Łuczak, Matić i Oziemczuk. Goście skorzystać będą mogli z Leszczyńskiego, Głowackiego, Grzelaka, Siepina, Piesia, Hirsza i Charzewskiego.
0'Trener Piotr Rzepka przed spotkaniem rozmawia aktywnie z pełniącym obowiązki prezesa, Arturem Kapelko. Czyżby posada szkoleniowca wisiała na włosku?
0'Witamy ze stadionu GKS Bogdanka w Łęcznej. Na płycie głównej przed chwilą rozpoczęła się rozgrzewka obydwu zespołów. Za chwilę postaramy się zdobyć składy w jakich wystąpią dzisiaj piłkarze GKS-u i Dolcanu.