Mecz Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna

golBednarz Stanisław godzina 1
Składy drużyn
Bartoszyk - Joniec, Zatorski, Skiba, Kozyra, Paskiw, Słotwiński, Głaz, Żurawski, Bojarczuk, Wawryca. Rezerwa: D. Nowosad, P. Nowosad, Raczkiewicz, Waśkiewicz, Choba Zastawny - Bieńkowski, Lebioda, Bigas, Bartnik, Pydych, Oślizło, Bednarz, Wtorek, Telka, Sierżęga. Rezerwa: Żuraw, Siuzdak, Fil, Bielak, Błajda, Juda, Skała.
Opis meczu
Nadal niepokonana na własnym boisku jest drużyna Tomasovii. W ramach 4. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej, "niebiesko-biali" zgarnęli trzy punkty w potyczce z Unią Nowa Sarzyna, wygrywając 2:1. Pojedynek zaczął się dla gospodarzy w najgorszy z możliwych sposobów, bo już w 20. sekundzie spotkania, Stanisław Bednarz położył na murawie Łukasza Bartoszyka i skierował piłkę do siatki. W 18. minucie tomaszowianie wyrównali, ponieważ w polu karnym sfaulowany został Patryk Słotwiński i sędzia Łukasz Strzępek z Rzeszowa podyktował rzut karny. Jego bezbłędnym egzekutorem był Paweł Zatorski. Decydujący cios zadał w 83. minucie Waldemar Kozyra. W doliczonym czasie gry wynik na 3:1 mógł podwyższyć wprowadzony w drugiej połowie Paweł Mazurkiewicz, ale w stuprocentowej sytuacji fatalnie przestrzelił.