Prusak – Stefańczyk, Midzierski, Kalkowski, Pielach, Renusz, Nikitović, Sołdecki, Mandrysz (46 Paluch), Zuber, Oziemczuk (68 Ricardo) Ptak – Bartczak, Bany, Woźniczka, Wołczek, Madejski, Nowacki (75 Marciniak), Kasperkiewicz, Łuszkiewicz, Zasada (62 Tanżyna), Grzegorzewski (85 Zakrzewski)
90+'gwizdek Koniec spotkania. Mecz kończy się remisem 2:2
90+'Łuszkiewicz w pole karne i na spalonym jeden z legniczan
90+'Nikitović fauluje Łuszkiewicza i uciekają kolejne sekundy
90+'Piłkarze gospodarzy źle podają i seria autów dla gości
90+'Aut dla Miedzi, która dobrze sobie radzi w dziewiątkę
90'Mecz potrwa cztery minuty dłużej, a Kalkowski źle podaje do Palucha i od bramki Ptak
89'Kolejna akcja gospodarzy, którzy szukają zwycięskiej bramki
89'Sędzia doliczy 4 minuty
89'Wolny dla przyjezdnych. Madejski wrzuca w pole karne i w szesnastce pada jeden z legniczan. Gwizdek jednak milczy
88'Goście nie śpieszą się z wykonywaniem autów, widać, że chcą aby mecz się już zakończył
88'Renusz schodzi do środka boiska i z narożnika pola karnego uderza ponad bramką Ptaka
87'GKS buduje kolejny atak pozycyjny, ale piłkę przejmuje Miedź
86'Midzierski fauluje Zakrzewskiego na środku boiska
86'Przewaga dwóch zawodników nie służy póki co gospodarzom, którzy często popełniają proste błędy w konstruowaniu akcji
85' Pielach widocznie nie radzi sobie w prostych akcjach i po raz kolejny źle dograł piłkę
85'zmiana Zakrzewski za Grzegorzewskiego
84'Po drugiej stronie dryblował Renusz, ale jego dośrodkowanie wyłapał Ptak
84'Zuber niepilnowany na prawym skrzydle, zagrywa do Stefańczyka, który dogrywa w pole karne. Miedź wybija jednak piłkę
83'Kolejny błąd Pielacha, który oddaje piłkę rywalowi
82'Stefańczyk walczy na prawym skrzydle i wywalczył aut dla swojej drużyny
82'Paluch do Renusza, ale interweniuje Tanżyna
81'Prosty błąd Pielacha, który nie opanował piłki
81'Madejski krótko z Marciniakiem i ponownie Madejski, który przytrzymuje piłkę
80'Wysoko w obronie wychodzą gospodarze i Midzierski fauluje Grzegorzewskiego
80'Nikitović w pole karne, ale strzał Sołdeckiego chwyta Ptak
79'Sfaulowany był Stefańczyk i GKS ma już przewagę dwóch zawodników
78'czerwona kartka Za drugą żółtą kartkę boisko opuszcza Bartczak
76'Gospodarze uwierzyli, że są w stanie zdobyć 3 punkty i coraz mocniej atakują bramkę Ptaka
75'zmiana Nowacki zastąpiony przez Marciniaka
73'żółta kartka Bartczak upomniany za faul na Renuszu
73'Midzierski interweniuje w polu karnym i rożny dla Miedzi. Ponownie jednak w górze najlepszy Prusak.
72'Do końca spotkania niecałe 20 minut i zapowiada się, że starcie będzie trzymało w napięciu do samego końca
71'Z dystansu Madejski, ale bardzo niecelnie
70'żółta kartka Za starcie ukarani Wołczek i Renusz
70'Starcie na boisku i jest bardzo gorąco
69'gol Kolejny korner dla gospodarzy. Nikitović w szesnastkę i gol Kalkowskiego
68'Trener Rzepka zauważył, że Oziemczuk jest bliski złapania drugiej żółtej kartki i wpuścił na boisko Ricardo
68'zmiana Ricardo zastępuje Oziemczuka
67'Z narożnika dośrodkowuje Łuszkiewicz i piłkę łapie Prusak
66'Rożny dla Miedzi
65'Ponownie uderza Madejski i piąstkuje Prusak
64'żółta kartka Nowacki za dyskusję z arbitrem
63'Midzierski walczy z Łuszkiewiczem i zespół Miedzi wywalczył aut
62'Madejski uderza zza pola karnego i o centymetry futbolówka mija bramkę Prusaka
62'zmiana Schodzi Zasada a w jego miejsce Tanżyna
61'Nikitović z rożnego i sprytne uderzenie Palucha, a piłkę łapie Ptak
60'Nikitoić uderza z 20 metra, ale piłka po murze wychodzi na róg
58'żółta kartka Kasperkiewicz ukarany za zagranie piłki ręką i dobra okazja przed GKS
58'Łuszkiewicz z około 35 metra uderza i na raty piłkę łapie Prusak
57'żółta kartka Midzierski upomniany za faul na Nowackim
57'Groźnie uderzenie Pielacha i piłka przechodzi obok bramki Ptaka
56'Sołdecki nie dokładnie i piłka pod nogami zawodnika z Legnicy
55'Zaostrzyła nam się gra w drugiej połowie, po raz kolejny faulowany Nowacki
54'Szybka kontra gospodarzy. Sołdecki zagrywa do Oziemczuka, który nie wykorzystuje dogodnej sytuacji
54'Piłka po ziemi w pole karne i Nowacki uderza wysoko
53'Stefańczyk fauluje Nowackiego i wolny dla Miedzi z boku pola karnego
53'Kalkowski do Oziemczuka, który fauluje w walce o piłkę rywala
52'Kolejny faul i tym razem ucierpiał Nikitović
52'Madejski drybluje, ale ostatecznie zatrzymuje go Renusz
51'Póki co lepiej wyglądają gospodarze, którzy chcą doprowadzić do wyrównania
49'Zuber w pole karne, piłka trafia do Renusza, który centruje w pole karne. Zamieszanie w szesnastce i uderza Paluch, który jest blokowany
48'Kalkowski fauluje rywala i teraz od stałego fragmentu rozpocznie Miedź
48'Palucj faulowany w środkowym sektorze boiska
47'Szybka akcja GKS-u, Renusz nie dochodzi do piłki i ta wychodzi na aut
47'Trener Rzepka zdecydował się na grę dwoma napastnikami. Zobaczymy czy będą z tego efekty
46'gwizdek Początek drugiej połowy. Zaczęli gospodarze.
46'zmiana Mandrysz zmieniony przez Palucha
46'Zmniejszyły się opady śniegu. Za chwilę początek drugiej połowy.
45+'Miedź szybko zdobyła dwa gole i wydawało się, że jest już po meczu. Jednak czerwona kartka dla Mateusza Banego podbudowała gospodarzy, którzy w ostatniej akcji pierwszej połowy zdobyli gola. Zapowiada się ciekawe drugie czterdzieści pięć minut.
45+'gwizdek Koniec pierwszej połowy. GKS - Miedź 1:2
45+'gol Michał Zuber i kontaktowy gol dla GKS-u
45+'Mandrysze w pole karne, piłka do Renusza, który dogrywa do Sołdeckiego i fantastyczna interwencja Ptaka
45+'Zasada szarżuje na bramkę Prusaka, ale piłka po uderzeniu przechodzi obok bramki
45+'Miedź wycofuje piłkę do tyłu i spokojnie czeka na przerwę
44'Dwie minuty dłużej pograją zawodnicy obu drużyn
44'Grając o jednego więcej gospodarze coraz mocniej atakują bramkę gości
44'Zuber blokowany przez obrońcę, a zza pola karnego uderza Mandrysz, ale piłkę chwyta Ptak
43'Źle piłkę wyprowadza Łuszkiewicz i piłka dla GKS-u
42'Ponownie z narożnika Nikitović. Krótkie dogranie i rywale przejmują piłkę
42'Stefańczyk prawą stroną, ale dośrodkowanie zablokowane i rzut rożny
41'Trener Baniak do środka obrony przestawił Wołczka
40'Midzierski najwyżej skacze w polu karnym Miedzi i piłka mija o centymetry bramkę Ptaka
39'Stefańczyk faulowany przez rywala i wolny dla gospodarzy
38'Przez prawie pięćdziesiąt minut goście grać będą w dziesiątkę
37'żółta kartka Bany i po dwóch żółtych kartkach opuszcza on boisko czerwona kartka
36'Trener Rzepka próbuje pobudzić swoich piłkarzy do lepszej gry, ale póki co jego słowa odbijają się od pustych trybun
35'Madejski kręci kółeczka w pole karne i dośrodkowuje pod bramkę Prusaka. Piłka jednak wychodzi za linię końcową
34'Zuber na prawej stronie próbuje dograć do Oziemczuka, ale goście przejmują piłkę
33'Madejski w pole karne, za krótko piłkę wybija Kalkowski i Nowacki dostaje piłkę pod nogi. Uderzenie piłkarza Miedzi mija jednak bramkę Prusaka
33'Tym razem przy piłce Kalkowski, który uderza obok bramki Ptaka
32'Oziemczuk faulowany na 30 metrze od bramki
32'Nikitović wrzuca piłkę w szesnastkę rywala i uderza piłkę Pielach. Obrońca GKS jednak na spalonym i piłka dla Miedzi
31'Faulowany przy linii bocznej Stefańczyk
30'Błąd w kryciu Stefańczyka i Zasada uderzył piłkę nad interweniującym Prusakiem. Dzisiaj dla Miedzi oba gole zdobyli byli gracze gospodarzy.
30'gol Dobra szarża Mariusza Zasady i 2:0 dla Miedzi
28'Z boku pola karnego dogrywa piłkę Madejski, ale wybija piłkę Prusak. Kolejne dośrodkowanie Madejskiego, ale Grzegorzewski na spalonym
27'Wołczek i Łuszkiewicz grają ze sobą po prawej stronie i faul Nikitovica, który ma na swoim koncie żółtą kartkę
27'Oziemczuk przejął piłkę, ale poślizgnął się i futbolówka wróciła do legniczan
26'Kolejna akcja rywali pod polem karnym GKS-u, ale piłka wybita na aut
25'W pole karne dogrywa Nikitović. Dośrodkowanie za krótkie i stojący w murze rywal wybija ją w pole
24'Renusz szarżuje na bramkę Miedzi i faulowany przez Banego. Stoper Miedzi upomniany żółta kartka
23'żółta kartka Kapitan GKS-u upomniany kartką za dyskusję z arbitrem
23'Ponownie dośrodkowuje Serb, ale Sołdecki blokowany przez rywala.
23'Nikitović dośrodkowuje w pole karne i ponownie korner dla gospodarzy
22'Pielach na lewej stronie i wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu
21'Stracona bramka nie obudziła gospodarzy i dalej inicjatywa należy do przyjezdnych
19'żółta kartka Za faul kartką upomniany został Oziemczuk, który zbiera ostre słowa reprymendy od Nikitovica
19'gol Grzegorzewski z jedenastego metra pewnie pokonuje Prusaka. GKS - Miedź 0:1
17'Nowacki wpadł w pole karne i został kopnięty w głowę przez Oziemczuka
17'Madejski do Nowackiego i karny dla Miedzi
16'Łukszkiewicz szuka Grzegorzewskiego w polu karnym, ale ponownie dobrze napastnika Miedzi blokuje Kalkowski
16'Renusz fauluje Wołczka i kolejny wolny dla gości
15'Pierwszy kwadrans gry dla Miedzi. Podopieczni trenera Baniaka dłużej utrzymują się przy piłce i stworzyli sobie dwie sytuacje do zdobycia bramki. Ekipa gospodarzy jak na razie bezbarwna
13'Mandrysz szuka Oziemczuka, ale na posterunku obrona gości
12'Dalekie podanie do Zasady, który dośrodkowuje wzdłuż linii końcowej, ale Grzegorzewski nie dokłada nogi i wciąż 0:0. Co ciekawe obaj zawodnicy grali niegdyś w ekipie z Łęcznej
11'Wołczek dośrodkowuje w pole karne, ale tym razem dobrze wybija Kalkowski
10'Madejski dogrywa w pole karne, ale dobrze główkuje Midzierski
9'Krótko rozegrany rzut rożny, ale bez zagrożenia dla Prusaka
9'Zasada walczy ze Stefańczykiem i rożny dla legniczan
8'Miedź atakuje prawą stroną, ale akcja zatrzymana przez Pielacha
7'Oziemczuk ostro potraktował Woźniczkę i od wolnego rywale
6'Krótkie dośrodkowanie z narożnika i wybijają defensorzy z Łęcznej
5'Madejski dośrodkowuje w pole karne, ale dobrze piąstkuje Prusak. Piłkę przejmują rywale i Nowacki wpada w pole karne, jego strzał wybija na róg golkiper GKS-u
5'Grzegorzewski faulowany przez Midzierskiego i wolny dla przyjezdnych
4'Renusz źle podaje do Nikitovica, ale za chwilę naprawia swój błąd i przy piłce gospodarze
2'Wołczek w narożniku pola karnego, ale Pielach i Renusz powodują, że rywal zgubił piłkę i od bramki zacznie Prusak
2'Gości budują atak pozycyjny i powoli przesuwają się w stronę bramki Prusaka
1'Atakuje Michał Renusz, ale zablokowany przez Krzysztofa Wołczka
1'Spokojny początek w wykonaniu obu zespołów. Na stadionie pojawili się fani Miedzi.
1'gwizdek Rozpoczął zespół Miedzi
0'Oba zespoły wychodzą na boisko. Gospodarze na czarno, goście na niebiesko
0'Kartki wykluczyły z gry Tomasa Pesira i Michała Benkowskiego a lekko kontuzjowany jest Sebastian Szałąchowski.
0'Znany z pracy w Motorze Lublin Bogusław Baniak w swoim boksie ma do dyspozycji Roberta Winogrodzkiego, Daniela Tanżynę, Mariusza Mowlika, Damiana Lenkiewicza, Alexandre, Zbigniewa Zakrzewskiego i Artura Marciniaka
0'Na ławce trener Rzepka pozostawił: Pawła Sochę, Ricardo, Grzegorza Wojdygę, Bartosza Wiązowskiego, Michała Palucha, Pawła Gamle i Tomasza Tymosiaka. Zabrakło miejsca dla pozyskanego w ostatnich dniach Tomasza Nowaka.
0'Do rozpoczęcia spotkania nieco ponad 10 minut, a na trybunach garstka widzów
0'Arbitrem dzisiejszego spotkania jest Sebastian Jarzębak z Bytomia.
0'W Łęcznej pada śnieg, ale boisko jest gotowe do rozegrania zawodów. Na płycie grzeją się już oba zespoły.
0'Znamy już składy obu zespołów. W barwach gospodarzy zadebiutuje Cezary Stefańczyk, który zimą przyszedł z Zawiszy Bydgoszcz.