miejsce Brzesko    data 2013-04-10    godzina 16:00
żółta kartkaOziemczuk Kamil godzina 83
Składy drużyn
Mieczkowski - Wawryka, Byrtek, Cegliński, Niechciał, Litwiniuk, Chyła, Koman, Wojcieszyński (80 Flis), Kowalski (69 Darmochwał), Ogar (71 Smółka) Prusak - Pielach (62 Oziemczuk), Midzierski, Nikitović, Stefańczyk, Nowak, Tymosiak, Sołdecki (85 Benkowski), Renusz (72 Zuber), Szałachowski, Pesir
Relacja tekstowa
90'gwizdek Koniec spotkania. GKS Bogdanka wciąż bez zwycięstwa na wyjeździe
85'Okazję na gola dla Bogdanki mieli Szałachowski i Nikitović. Póki co jednak wciąż 1:1
70'Po zmianie stron lepiej radzą sobie gospodarze. Coraz śmielej atakują bramkę Sergiusza Prusaka
52'gol Okocimski doprowadza do remisu. Gola zdobywa Piotr Koman
46'gwizdek Początek drugiej części spotkania
45'gwizdek Koniec pierwszej połowy. Goście prowadzą 1:0 po bramce Pesira, który pokonał golkipera Okocimskiego strzałem z dystansu
45'gol Tomas Pesir zdobywa gola dla GKS Bogdanka
25'Jak na razie na stadionie w Brzesku kibice oglądają bardzo wyrównane widowisko. Lekką przewagę mają gospodarze
1'gwizdek Początek spotkania w Brzesku
0'Na ławce rezerwowych gości pozostają: Socha, Benkowski, RIcardo, Kalkowski, Zuber, Paluch, Oziemczuk