czerwona kartkaBenkowski Michał godzina 15
Składy drużyn
Leszczyński - Cichocki, Klepczarek, Zjawiński (53 Koziara), Grzelak, Osoliński, Jakubik, Bazler, Świerblewski, Wiśniewski (65 Sasin), Piątkowski (64 Tataj) Prusak - Stefańczyk, Benkowski, Kalkowski (46 Sołdecki), Nikitović, Midzierski, Nowak, Tymosiak (63 Zuber), Renusz, Szałachowski, Pesir (74 Paluch)
Relacja tekstowa
90'gwizdek Koniec meczu. Dolcan rozgromił na własnym stadionie Bogdankę aż 5:0. Duży wpływ miała na pewno czerwona kartka, którą obejrzał Michał Benkowski. My dziękujemy już za śledzenie relacji.
90'Podanie wzdłuż pola karnego Sasina nie znajduje adresata w polu karnym.
89'Po podaniu Sołdeckiego na spalonym Zuber.
87'Renusz wbiega w pole karne, ale strzela w boczną siatkę. Od bramki Leszczyński.
85'Próba strzału Koziary pada łupem Prusaka.
81'Grzelak obsłużył podaniem w uliczkę Świerblewskiego, a ten ze stoickim spokojem minął Prusaka i wpakował piłkę do pustej bramki.
81'gol Mamy już 5:0. Strzelcem gola Świerblewski.
75'Z dystansu wysoko nad bramką Tomasz Nowak.
74'zmiana Michał Paluch w miejsce Pesira.
71'gol Kanonada w Ząbkach. Tataj dostaje prostopadłą piłkę. Pierwsza próba strzały obroniona przez Prusaka, ale przy dobitne golkiper gości nie miał już szans.
69'W drugiej połowie dominacja Dolcanu. Grająca w dziesiątkę Bogdanka nie potrafi przeciwstawić się miejscowym.
65'zmiana Ostatnia roszada w ekipie Dolcanu. Paweł Sasin za Bartosza Wiśniewskiego.
64'zmiana W miejsce autora dwóch goli, Piątkowskiego, na placu gry pojawił się Maciej Tataj.
63'zmiana W ekipie gości za Tymosiaka - Michał Zuber.
61'gol 3:0. Piątkowski zabawił się z obroną łęcznian i po raz trzeci pokonał Prusaka.
58'gol Jest już 2:0. Strzał zza szesnastki Mateusza Piątkowskiego w krótki róg bramki Prusaka. Bramkarz Bogdanki mógł zachować się lepiej w tej sytuacji.
57'Dynamiczna akcja Grzelaka zakończona strzałem, który dobrze obronił Prusak.
55'Kompletnie nieudane uderzenie z dystansu Tomasza Tymosiaka.
53'zmiana Pierwsza zmiana u gospodarzy. Za Zjawińskiego - Koziara.
51'żółta kartka Żółta kartka dla Mateusza Cichockiego (Dolcan).
46'zmiana Na boisku pojawił się Dawid Sołdecki, który zastąpił na murawie Marcina Kalkowskiego.
46'gwizdek Zaczynamy drugą połowę. W zespole z Łęcznej jedna zmiana.
45'gwizdek Koniec pierwszej połowy meczu. Jak na razie Dolcan prowadzi z Bogdanką 1:0 po golu Bartosza Osolińskiego z rzutu karnego w 16. minucie.
45'Pierwsza część meczu przedłużona o 2. minuty.
44'żółta kartka Żółta kartka dla Zjawińskiego, po faulu na Stefańczyku.
41'Po deszczu murawa w Ząbkach z minuty na minutę jest w coraz gorszym stanie.
40'Piesir prostopadle do Szałachowskiego, ale napastnika Bogdanki uprzedza bramkarz miejscowych Rafał Leszczyński.
39'Wydawało się, iż grający w przewadze Dolcan zdominuje łęcznian, ale zupełnie tak nie jest. Bogdanka walczy!
38'Kompletnie nieudany strzał z dystansu Michała Renusza.
32'Groźny strzał z dystansu Tymosiaka. Bogdanka blisko wyrównania.
25'W Ząbkach załamanie pogody. Przed meczem było słonecznie, a obecnie zaczął padać deszcz.
25'Dolcan zaczyna dominować. Przed chwilą doskonałą okazję zaprzepaścił Damian Świerblewski.
18'żółta kartka Żółta kartka dla Piątkowskiego (Dolcan).
16'gol Jedenastkę na bramkę zamienia Bartosz Osoliński. 1:0 dla Dolcanu.
15'Rzut karny dla miejscowych. Jakby tego było mało, czerwoną kartką napomniany Michał Benkowski
8'Piotr Bazler dośrodkowuje z bocznej strefy boiska, ale dobrą grą na przedpolu popisuje się Prusak.
1'gwizdek Początek pierwszej połowy meczu w Ząbkach