Socha - Benkowski (67 Wiązowski), Midzierski, Nikitović, Sołdecki, Stefańczyk, Nowak, Renusz, Zuber (67 Oziemczuk), Szałachowski (78 Paluch), Pesir Pilarz - Kosanovic, Boljević, Żytko, Marciniak, Danielewicz, Nykiel, Bernhardt, Dąbrowski, Zejdler (79 Zieliński), Budziński
Relacja tekstowa
90+'gwizdek Koniec meczu
90+'Nerwowo na ławkach rezerwowych
90+'zmiana Steblecki za Bernhardta
90'Druga połowa potrwa dłużej o trzy minuty
90'zmiana Szeliga za Danielewicza
89'żółta kartka Dąbrowski ukarany drugim żółtym i w konsekwencji czerwona kartka
88'Błąd Midzierskiego i w ostatniej chwili piłkę wybija Sołdecki
87'Szeliga za chwilę pojawi się na boisku
85'Nerwowo spojrzenia wymienili Pilarz i Oziemczuk, uspokoił ich sędzia Małek
85'Nikitović spod linii autowej dogrywa w pole karne, ale Pilarz uprzedza Midzierskiego
84'Kibice gości dzisiaj mało aktywni, obudzili się okrzykiem "Cracovia" po bramce Boljevica, który wskoczył na ogrodzenie ich trybuny
83'Nerwowo w szeregach gospodarzy
82'gol Kontra Cracovii, Bernhardt do Zielińskiego ten do Boljevica i 2:0 dla gości
81'Coraz wyżej wychodzą zawodnicy GKS Bogdanka, z tyłu zostają już jedynie Midzierski i Sołdecki
80'Do przypadkowej piłki dopadł Pesir, ale uderzył obok bramki. Z ławki wyskoczył zdenerwowany Wojciech Stawowy
80'Pesir do Renusza, ale Zieliński wybija aut
79'zmiana Łukasz Zejdler opuszcza plac gry, a w jego miejsce Michał Zieliński
79'Nowak do Pesira, ten do Renusza, który uderza w boczną siatkę
78'zmiana Paluch w miejsce Szałachowskiego
77'Michał Zieliński też szykuje się do zmiany
77'Nykiel do Boljevica, ale piłkę wybija Sołdecki
76'Do ławki przywołany Michał Paluch. Za chwilę wejdzie on na boisko
75'Nowak do Oziemczuka, ale ten wyblokowany przez Nykiela
74'Szałąchowski chciał piętką zagrać do Oziemczuka, ale zagranie niecelne
73'Do końca spotkania jeszcze około dwudziestu minut. Jak na razie nie zapowiada się na zmianę wyniku
72'Tym razem dogrywa Nowak, ale Sołdecki nie sięga piłki
71'żółta kartka Indywidualne upomnienie dla Zejdlera, który sfaulował Nikitovica
70'Trener Rzepka zaskoczył zmianami. Od wejścia na boisko nowych graczy gospodarze grają na trzech obrońców
69'Sołdecki uprzedza Kosanovica, a dobitka Zejdlera niecelna
68'Kolejny korner dla Cracovii. Dogrywać będzie Boljević
68'Zejdler ogrywa Midzierskiego, a piłkę wybija Renusz
67'Bernhardt na lewym skrzydle, w polu karnym zatrzymuje go Nikitović
66'zmiana Podwójna zmiana w zespole gospodarzy. Oziemczuk za Zubera, a Wiązowski za Benkowskiego
66'Cracovia w dziesięciu na połowie Bogdanki
65'Nykiel wywalczył rożny dla Cracovii
64'Renusz zza pola karnego i piłkę chwyta Pilarz
64'Szałachowski walczy w polu karnym z Żytko, wystawia piłkę Nowakowi, który uderza ponad bramką Pilarza
63'Za chwilę na boisko wejdzie Kamil Oziemczuk
62'żółta kartka Dąbrowski ukarany kartonikiem
61'Nykiel próbuje uderzyć, ale blokują go obrońcy
59'Akcję GKS-u próbowali rozpocząć Nowak i Renusz, ale ten drugi traci piłkę
58'Trudna piłka do Pilarza, który wybija zanim dopadł do niego Pesir
57'Szałachowski w polu karnym, ale uprzedza go Żytko
56'Trener Rzepka motywuje swoich podopiecznych do lepszej gry pokrzykując "Gramy, Gramy"
54'Nikitović do Renusza, ale uprzedza go Nykiel
53'Uderza Kosanović, ale wprost w mur
52'Bernhardt faulowany na około 20 metrze od bramki Sochy
51'Paluch, Tymosiak i Oziemczuk rozgrzewają się z boku boiska
49'Pierwsze minuty nerwowe w wykonaniu obu zespołów. Dużo złych podań i mecz stracił na atrakcyjności
48'Praca arbitra Małka wywołuje wiele komentarzy na ławce drużyny gości
47'Szałachowski walczy ze stoperami Cracovii i uderza zza pola karnego wprost w ręce Pilarza
47'Rożny dla Cracovii, ale za krótko wybity i bez zagrożenia
46'Pesir chciał uruchomić Zubera, ale zagrał za lekko
46'gwizdek Drugą część spotkania rozpoczęli gospodarze
46'Piłkarze wracają na boisko
45+'gwizdek Koniec pierwszej połowy
45'Renusz dogrywa do Nowaka, ale ten zza pola karnego uderza wysoko ponad bramką
44'Pierwsza połowa przedłużona o minutę
44'Zejdler w pole karne do Bernhardta, ale na posterunku Socha
43'Przy piłce Nikitović i uderza w mur, drugie dośrodkowanie za wysokie dla Sołdeckiego
42'Renusz zatrzymany tuż przed polem karnym. Będzie dobra okazja na gola dla gospodarzy
41'Wszystko w porządku z Zejdlerem i powraca on na plac gry
40'Na boisku leży Zejdler, będzie potrzebna pomoc medyczna
40'Stefańczyk wpadł w pole karne, ale zatrzymał się na obrońcy Cracovii
39'Zuber dograł w pole karne, ale Szałachowski uprzedzony przez Pilarza
38'Mocno mecz przeżywa trener Stawowy, który cały czas podpowiada swoim graczom
37'żółta kartka Za przerwanie akcji ofensywnej ukarany Bernhardt
36'I znowu goście w natarciu
35'Dużo błędów popełniają dzisiaj gospodarze. Jak na razie inicjatywa należy do Cracovii
34'Kolejny korner i z piłką mija się Kosanović
33'Dośrodkowanie w szesnastkę, tam nie pilnowany Bernhardt przyjmuje spokojnie piłkę i uderza. Piłkę wybija jednak Paweł Socha
33'Z narożnika dośrodkowywać będzie strzelec bramki Boljević
32'żółta kartka Za niesportowe zachowanie kartonik dla Michała Zubera
32'Renusz podaje do Pesira, ten do Zubera, ale ostatecznie we wszystkim połapali się gracze Cracovii
31'Renusz na lewym skrzydle wymienia piłkę z Nowakiem, ale ostatecznie górą defensywa z Krakowa
30'Dośrodkowanie z narożnika i głową uderza Midzierski. Piłka jednak ponad poprzeczką
30'Dobre uderzenie Serba i piłkę na róg wybija Pilarz
29'Wolny dla gospodarzy. Piłkę dogrywał będzie Nikitović
28'Płaskie dośrodkowanie w pole karne i piłkę wybija Sołdecki
27'Wolny dla Cracovii wykonawcą Kosanović
26'żółta kartka Kosanovic za faul na Pesirze
25'Cracovia w ataku pozycyjnym
24'Budziński uderza zza pola karnego, piłkę blokuje Sołdecki
23'Zejdler dostał piłkę na skraju pola karnego, ale na szczęście dla miejscowych uderza nad bramką Sochy
22'Marciniak szuka Bernhardta, ale piłkę wybija Soldecki
21'Boljević walczy ze stoperami Bogdanki, wygrywa z nim Midzierski
20'żółta kartka Kartka dla Danielewicza za faul na Nikitovicu
19'Stefańczyk dograł w pole karne, piłka w zasięgu Midzierskiego, ale ten nie wyskakuje i rywale wybijają na róg
18'Na boisku leży Pesir, a trener Rzepka krzyczy "Czerwona łokieć był"
17'Danielewicz uderza zza pola karnego, ale ponad bramką Sochy
16'Ponownie centruje Serb i Sołdecki uderza głową, a piłkę odbija Pilarz
16'Nikitović po raz kolejny w szesnastkę i strzał Benkowskiego zablokowany. Rożny dla gospodarzy
15'Kolejny faul przy linii bocznej. żółta kartka Żółtą kartką upomniany Krzysztof Nykiel
14'Kapitan GKS-u w dogrywa w pole karne, ale z piłką mija się Midzierski, a Sołdecki skutecznie blokowany
13'Bernhardt fauluje Stefańczyka i z boku boiska zacznie Nikitović
12'Mogło być 2-0 dla Cracovii. Najpierw Socha za polem karnym uprzedził Boljevica, a dobitka Danielewicza trafiła w słupek
11'Bernhardt faulowany w środku boiska przez Nikitovica
10'Z narożnika Nikitović, ale za krótkie dośrodkowanie i bez zagrożenia. Do odbijanej piłki dopadł Midzierski i strzałem nożycami posyła futbolówkę ponad bramką
9'Zuber mknie na bramkę Pilarza, ale piłkę na róg wybija Dąbrowski
8'Renusz zza pola karnego, ale trafia w plecy jednego z obrońców Cracovii
7'Na boisku cisza, a obaj trenerzy pokrzykują na swoich podopiecznych
6'Wolny dla Cracovii wykonawcą Kosanović. Dośrodkowanie w pole karne i Sołdecki główkuje
5'Goście spokojnie budują akcję od tyłu
4'W pole karne dośrodkowuje Nikitović, ale na posterunku defensorzy Cracovii i bez zagrożenia
4'Renusz faulowany na lewym skrzydle i szansa na gola dla gospodarzy
3'Niktović sfaulowany na środku boiska i Serb wdaje się w przepychanki z Danielewiczem
3'Marciniak na lewym skrzydle zgrywa do Bernhardta, który dogrywa w pole karne, ale na miejscu Midzierski
2'Błąd w komunikacji między środkowymi obrońcami gospodarzy. Krzysztof Danielewicz podaje między Midzierskiego i Sołdeckiego, a Boljević otwiera wynik spotkania
2'gol Bolijevic wyprowadza gości na prowadzenie
1'gwizdek Rozpoczyna Cracovia
0'Sędzia Małek wyprowadza obie jedenastki na plac gry. Gospodarze na zielono-czarno, goście na biało-czerwono.
0'Obie drużyny udały się do szatni. Za pięć minut początek spotkania.
0'Arbitrem głównym jest Rober Małek z Zabrza. Na liniach pomagają mu Marcin Lis i Bartłomiej Lekki. Arbitrem technicznym jest Marcin Bielawski
0'Trener Wojciech Stawowy na ławce ma dyspozycji Perijica, Puzigaca, Steblecki, Szeliga, Żołądź, Zieliński, Lacić
0'W składzie gospodarzy po raz kolejny Paweł Socha. Do składu powrócił także Sebastian Szałąchowski. Na ławce trener Piotr Rzepka pozostawił Prusak, Ricardo, Wojdyga, Oziemczuk, Paluch, Wiązowski, Tymosiak
0'Witamy ze stadionu w Łęcznej, gdzie o 17 zagra GKS Bogdanka i Cracovia Kraków. Na trybunach pojawili się kibice gości
0'Relację live ze spotkania rozpoczniemy około godziny 16:30.