golJakubiec Wojciech (S)godzina 85
żółta kartkaBochenek Marcin godzina 67
żółta kartkaJędrzejczyk Norbert godzina 76
Składy drużyn
Penkowec - Orzędowski, Jakubiec, Skórnicki (58 Kursa), Budzyński, Wiącek, Maksymiuk, Pożak (64 Nowak Marek), Charzewski (76 Nowosielski), Martuś, Nowak Konrad Pazdan - Banaszewski (84 Zawodziński), Bochenek, Chrabąszcz, Jędrych, Jędrzejczyk, Kucharski, Paluchowski, Rackiewicz (84 Kubicki), Tomas, Zapaśnik
Relacja tekstowa
90+'gwizdek Koniec spotkania
90+'gol Michał Budzyński głową wprost w okienko bramki Pazdana
90+'Nowosielski na prawym skrzydle i wywalczył rzut rożny, w pole karne biegnie Penkowec
90+'Będzie okazja z wolnego dla Wisły
90+'Sędzia doliczył cztery minuty
90+'Marek Nowak w pole karne, ale bez zagrożenia
89'Budzyński daleko z autu w pole karne, ale bez zagrożenia. W odpowiedzi Paluchowski w ręce Penkowca
88'Nowosielski w pole karne, ale za mocno i bez szans na opanowanie piłki Marek Nowak
87'Kubicki uprzedzony przez wychodzącego daleko Penkowca
86'Nowosielski zatrzymany przez rywali
85'Dośrodkowanie z lewej strony Paluchowski uderzał i niefortunna interwencja Jakubca daje bramkę gościom
85'gol Samobójcze trafienie Jakubca
84'zmiana Banaszewski i Rackiewicz zmienieni przez Kubickiego i Zawodzińskiego
82'Nowak Marek wyciął Bochenka i ukarany został żółta kartka
81'Tomas w pole karne, ale na spalonym Jędrych
80'Zagranie ręką Budzyńskiego i okazja dla gości
79'Niecelnie z dystansu Marek Nowak
79'Do wejścia szykuje się Zawodziński
78'Dobra okazja Bochenka, który dostał piłkę po błędzie Jakubca, ale w porę na miejscu znalazł się Kursa
77'zmiana Chrabąszcz zmieniony przez Machalskiego
76'żółta kartka Za faul ukarany Jędrzejczyk
75'zmiana Piotr Nowosielski zmienia Piotra Charzewskiego
74'Banaszewski w pole karne i w ostatniej chwili dobrze interweniuje Jakubiec
73'Na boisku leży Arkadiusz Maksymiuk, potrzebna pomoc medyczna
73'Kontra Wisły, ale Marek Nowak niecelnie podał do Konrada Nowaka
73'Na bramkę Penkowca uderzył Zapaśnik, ale Ukrainiec wybija piłkę na róg
72'Kolejne uderzenie Rackiewicza, ale pewnie w bramce Penkowec
71'Znakomita okazja dla Paluchowskiego, który mógł skorzystać ze złego zagrania Orzędowskiego
70'Chrabąszcz w pole karne, ale piłki nie sięga Jędrych
69'Budzyński fauluje Rackiewicza i okazja z 20 metrów dla Znicza
67'żółta kartka Bochenek ukarany za faul na Marku Nowaku
64'zmiana Marek Nowak w miejsce niewidocznego dzisiaj Dawida Pożaka
62'Pożak z Maksymiukiem, ten w pole karne, ale Wiącek wprost w ręce golkipera Znicza
61'Charzewski w pole karne do Konrada Nowaka i ten z około 5 metrów nad bramką Pazdana
60'Do wejścia szykuje się Marek Nowak
59'Nowak powalczył z Jędrzejczykiem, ale górą stoper Znicza. Po drugiej stronie Paluchowski zablokowany przez Jakubca
59'Paluchowski główkuje niecelnie po centrze Banaszewskiego
58'zmiana Kursa zastępuje kontuzjowanego Skórnickiego
57'Kiks Pożaka i piłkę łapie Penkowec
56'Penkowec uprzedził Banaszewskiego
55'Potrzebna będzie zmiana, mocniej grzeje się Kursa
54'Skórnicki zatrzymuje Banaszewskiego i stoper Wisły leży na boisku
53'Chrabąszcz do Banaszewskiego, ale ten fauluje Orzędowskiego
52'żółta kartka Upomniany Rafał Wiącek
50'Orzędowski w ostatniej chwili wyprzedził Zapaśnika
50'Próba Martusia zza pola karnego, ale blokuje go jeden ze stoperów Znicza
49'Rackiewicz otrzymał piłkę na prawym skrzydle i z woleja uderzył na bramkę Penkowca. Ukrainiec jednak pewnie piąstkuje piłkę
48'W Wiśle wśród rezerwowych grzeją się Nowak Marek, Nowosielski oraz Giza
47'Rackiewicz w akcji ofensywnej, ale zablokował go Skórnicki
46'gwizdek Początek drugiej połowy
46'Piłkarze obu drużyn wyszli już z szatni. Za chwilę początek drugiej połowy
45'gwizdek Koniec pierwszej połowy
43'Charzewski do Nowaka, ale ten skutecznie wybity z rytmu przez obrońcę Znicza
42'Banaszewski dośrodkowuje w pole karne, ale wszystko wyjaśnia Budzyński
39'Próba Maksymiuka, ale jego uderzenie blokują defensorzy Znicza
38'Dobra okazja Nowaka. Tym razem główkował po dograniu Pożaka, ale po raz kolejny górą Pazdan
37'Kontra gości, piłka do Rackiewicza, ale podanie w polu karnym przejmuje Skórnicki
35'Chzarzwewski do Konrada Nowaka i ten w sytuacji sam na sam z Pazdanem strzela wprost w golkipera Znicza
34'Z wolnego dośrodkowuje Charzewski, ale piłkę odbił Chrabąszcz i kontrę Znicza przeciął Pożak
33'Charzewski prawym skrzydłem, dośrodkowuje w pole karne, ale piłkę przejął Jędrych
32'Wiącek szukał Nowaka, ale zorientowali się w jego zamiarach obrońcy Znicza
31'Daleki wykop Penkowca do Marka Nowaka, ale ten przegrywa pojedynek z defensorami Znicza
30'Bardzo senne pierwsze pół godziny gry, jeszcze nie doczekaliśmy się groźnej sytuacji w wykonaniu którejś z drużyn
28'Powietrzny pojedynek Penkowca i Paluchowskiego. Futbolówka w rękach golkipera Wisły
27'Rozpędza się Paluchowski, ale czysto piłkę odbiera Wiącek
26'Na spalonym Rackiewicz
24'Tym razem krótko Tomas do Paluchowskiego, ponownie Tomas w pole karne, ale bez zagrożenia
23'Kolejne dośrodkowanie i znowu z narożnika rozpocznie Znicz
22'Chrabąszcz z narożnika, ale piłkę pewnie wybija Budzyński
22'Kolejny korner dla Znicza
21'Wiącek z boku pola karnego dośrodkowuje, ale piłkę łapie Pazdan
20'Charzewski poszukał Nowaka, ale źle i wybijają rywale
18'Wrzutka z narożnika, piłkę za polem karnym otrzymuje Tomas i jego dośrodkowanie wyłapuje Penkowec
18'Banaszewski ponownie walczy z Budzyński i korner dla pruszkowian
17'Na prawym skrzydle Banaszewski, ale źle i aut dla gości
15'Paluchowski otrzymał piłkę, ale jego podanie nie trafiło do żadnego z partnerów
14'Korner dla gości, wrzucać będzie Chrabąszcz
13'Próba Martusia z około 20 metrów, ale bardzo niecelna
12'Pazdan dalekim wykopem poszukał Paluchowskiego, ale ten zablokowany przez Jakubca
11'Nowak do Wiącka, ten ponownie do Nowaka i strzał najskuteczniejszego gracza gospodarzy obok bramki
10'Tomas z narożnika, ale bez zagrożenia dla bramki gospodarzy
9'Korner dla Znicza bo złym zagraniu Jakubca
8'Błąd bramkarza Znicza, Pazdana, ale z prezentu nie skorzystał Martuś
7'Rackiewicz dorzuca w pole karne, ale na posterunku Penkowec
4'Póki co szczelnie pilnowani zarówno Konrad Nowak, jak i Adrian Paluchowski
3'W szesnastkę dorzucał z narożnika Charzewski, a Martuś z około 10 metrów uderza nad bramką
3'Charzewski dogrywa w pole karne, ale na rzut rożny piłkę wybija Jędrzejczyk
2'Spokojny początek meczu w wykonaniu obu drużyn
1'Na ławce Wisły dzisiaj Przybylski, Gwarysiak, Giza, Kursa, Kwiatkowski, Nowak Marek, Nowisielski

Na ławce Znicza: Czarnecki, Januszewski, Kubicki, Machalski, Niksiński, Majewski, Zawodziński
1'gwizdek Rozpoczynają goście
0'Gospodarze na biało-niebiesko, goście na żółto-czerwono. Arbitrem głównym jest Sylwester Rasmus z Torunia
0'Obie drużyny wchodzą na plac gry