żółta kartkaOrzędowski Sebastian godzina 78
Składy drużyn
Różalski - Maksymow, Dremluk, Ceglarz, Adamczyk, Kopeć (46 Kosiorek (55 Bojańczyk)), Jackiewicz (65 Mycka), Pomianowski (85 Trakul), Wyszogrodzki, Kujawa, Solecki Penkowec - Orzędowski, Budzyński, Jakubiec, Kwiatkowski, Nowak Marek (69 Charzewski), Maksymiuk (87 Jabkowski), Wiącek, Pożak (79 Nowosielski), Martuś, Nowak Konrad
Relacja tekstowa
90'gwizdek Koniec spotkania. Wiślacy byli sekundy od wywalczenia trzech punktów
90+'gol Ostatnia akcja meczu zakończyła się golem dla Pelikana. Jego zdobywcą Taras Maksymow
90+'Piłka meczowa Jackiewicza. Ten jednak nad bramką i wciąż 1:0 dla Wisły
90'Gramy 4 minuty dłużej
87'zmiana Jabkowski za Maksymiuka
85'zmiana Pomianowski zmieniony przez Trakula
79'zmiana Nowosielski za Pożaka
78'żółta kartka Orzędowski upomniany żółtym kartonikiem
76'Dużo gry w środku, bez jakiś okazji po obu stronach. Wisła gra wysokim pressingiem
74'Nieco ponad kwadrans do zakończenia spotkania. Wisła blisko ósmego wyjazdowego zwycięstwa w tym sezonie
70'żółta kartka Tym razem arbiter indywidualnie ukarał Maksymiuka
69'zmiana Pierwsza roszada u Wiślaków. Piotr Charzewski zmienia Marka Nowaka
68'żółta kartka Upomniany Pomianowski
68'Za chwilę na placu gry pojawi się Charzewski
66'zmiana Jackiewicz za niego Mycka
60'Znakomita okazja gospodarzy, ale uderzenie z 11 metra mija bramkę Penkowca
55'zmiana Niedługo przebywał na boisku Kosiorek. Kontuzja spowodowała, że zostaje on zmieniony przez Bojańczyka
50'Póki co lepiej gra Wisła. Kwiatkowski do Konrada Nowaka, ale ten blokowany
46'zmiana Kopeć zmieniony przez Kosiorka
46'gwizdek Rozpoczęła się druga połowa spotkania.
45'gwizdek Koniec pierwszej połowy
43'Od kilkunastu minut na boisku przeważa Wisła i udowodniła to zdobytą bramką. Teraz na pewno będzie więcej nerwów po stronie gospodarzy
39'gol Indywidualna akcja Szymona Martusia i wyprowadza on Wisłę na prowadzenie
37'Prowadzący dzisiejsze zawody Rafał Sawicki nie jest w najlepszej formie. Popełnia błędy w obie strony
36'Maksymow z dystansu i tuż obok bramki Wisły
33'Wisła próbuję gry z ataku pozycyjnego. To nowość w wykonaniu podopiecznych trenera Magnuszewskiego.
30'Z dystansu Marek Nowak, ale niecelnie i wciąż mamy wynik 0:0
27'Pomianowski wrzucał w pole karne, ale na posterunku Penkowec, który wybija piłkę na róg
25'Wiącek z dystansu tuż obok prawego słupka bramki Pelikana
22'Mokra nawierzchnia nie sprzyja zawodnikom obu drużyn. Nie można zbytnio pograć po ziemi, bo piłka zatrzymuje się albo nabiera poślizgu
18'Martuś zagrywa do Konrada Nowaka, ale ten na minimalnym spalonym, gdyby nie gwizdek sędziego to ruszył by sam na bramkę Pelikana
15'Kujawa dostał piłkę z prawej strony, ale uderza ponad bramką Penkowca
5'Pierwsze minuty dość spokojnie. Na bramkę Pelikana uderzał Orzędowski, ale golkiper rywali wyłapał futbolówkę bez problemów.
1'gwizdek Początek spotkania
0'Do początku spotkania coraz bliżej. Dzisiejsze zawody jako arbiter główny poprowadzi Rafał Sawicki z Tarnobrzega.
0'Rezerwowi Wisła: Przybylski, Charzewski, Giza, Jabkowski, Kursa, Nowosielski
Rezerwowi Pelikan: Jędrzejewski, Bojańczyk, Kosiorek, Mycka, Bończak, Trakul, Fabijański
0'W Łowiczu piłkarze obu drużyn będą musieli rywalizować przy padającym deszczu. Zapowiada się piłka wodna w wykonaniu Pelikana i Wisły