Mecz Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Kraśnik

Składy drużyn
Bartoszyk - Bojarczuk, Smoła, Chwała, Skiba, Chłoń, Paskiw, Raczkiewicz, Orzechowski, Karwacki, Żurawski Mazur - Leziak, Matysiak, Pietroń, Gawron, Ryczek, Szewc, Mielniczuk, Kalisz (58 Hudzik), Kłyk, Drozd
Relacja tekstowa
90+'gwizdek Koniec spotkania. Tomasovia remisuje ze Stalą 1:1.
90'Strzał Matysiaka, ale zbyt lekki by zaskoczyć Bartoszyka.
89'Zamieszanie w polu karnym Tomasovii, przewracał się Daniel Szewc, ale gwizdek milczy. W odpowiedzi kontratak gospodarzy. Po zagraniu Raczkiewicza dwukrotnie uderzał Chwała. Najpierw strzał zablokowany, a po chwili druga próba ponad poprzeczką.
88'Z trzydziestu metrów uderzał Mazurkiewicz , ale strzał kompletnie nieudany.
85'Dośrodkowanie z lewej strony Daniela Szewca. Do główki składał się Ryczek, ale arbiter odgwizduje faul napastnika Stali.
84'Za linią boczną opatrywany Gawron. Na boisku typowa trzecioligowa kopanina. Sytuacji bramkowych w ostatnich minutach brak.
83'zmiana I kolejna zmiana w Tomasovii, za Chłonia wchodzi Kłos.
79'zmiana Druga zmiana w zespole gospodarzy, za Karwackiego wchodzi na plac gry Mazurkiewicz.
78'Z linii pola karnego strzelał Smoła, ale strzał zablokowany.
76'W polu karnym faulowany Karwacki, sędzia nakazuje grać dalej. Za protesty napastnik Tomasovii obejrzał jeszcze żółtą kartkę.
70'zmiana Misztal zastępuje Orzechowskiego.
66'O mały włos Skiba pokonałby własnego bramkarza. Wybijał piłkę po dośrodkowaniu, a ta przeleciała tuż nad poprzeczką.
61'Powinno być 2:1 dla Stali. Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne. Piłkę przyjął Drozd i z sześciu metrów strzelił prosto w Bartoszyka. Dobić chciał jeszcze Hudzik, ale nie sięgnał futbolówki.
58'zmiana Hudzik zmienia Kalisza.
53'Tomasovia gra coraz lepiej. Być może to zasługa tego, że gra "z wiatrem". Strzał Paskiwa z około 30 metrów i bramkarz Stali wybija piłke na korner.
48'gol Mamy wyrównanie! Na strzał z ponad 30 metrów zdecydował się Skiba, piłka nabrała rotacji na mokrej murawie i wpadła w długi róg bramki Mazura.
47'W gąszczu obrońców Tomasovii przedzierał się Drozd. Zawodnik gości uderzył bardzo mocno tuż przy słupku i po raz kolejny swój zespół przed utratą gola ratuje Bartoszyk.
46'gwizdek Druga połowa rozpoczęta.
45'gwizdek Arbiter odgwizduje koniec pierwszej połowy. Stal prowadzi 1-0 po bramce Daniela Szewca. Wracamy po przerwie.
44'Drozd wykłada piłkę Ryczkowi na szesnastym metrze od bramki. Napastnik z Kraśnika jest jednak odchylony i przenosi piłkę nad bramką.
41'Kraśniczanie zadowoleni z prowadzenia cofnęli się na własną połowę i szukają szczęścia w kontratakach. Matysiak wzorowo blokuje w polu karnym Paskiwa.
39'Po bramce gra się uspokoiła. Po kilku minutach otrząsnęła się Tomasovia. Niestety dla gospodarzy linia defensywna Stali spisuje się bez zarzutu.
34'Zarysowała się przewaga gości. Miejscowi, cofnięci do obrony, popełniają bardzo dużo niewymuszonych błędów.
31'Następny korner dla kraśniczan. Piłka już wychodziła poza pole karne, dobiegł do niej jednak Ryczek i groźnie uderzył na bramkę Tomasovii, a tam po raz kolejny Bartoszyk uwija się jak w ukropie.
30'Kolejna groźna akcja Stali. Dośrodkowywał Szewc, akcję zamykał Drozd strzałem głową i golkiper miejscowych z problemami wybija piłkę na rzut rożny.
28'Aktywny w tym spotkaniu Szewc znalazł sobie miejsce w polu karnym, ale Bartoszyk na raty broni jego uderzenie.
26'gol 1-0 dla Stali. Kontratak po rzucie rożnym, od połowy boiska pędził z piłką Szewc i zdobywa gola. Niepewnie interweniował Bartoszyk, któremu piłka przeszła między nogami.
23'Najlepsza okazja Stali do zdobycia gola! Ryczek zatańczył z obrońcami i uderzył na bramkę, ale minimalnie się pomylił!
22'Próba dogrania Szewca do Ryczka z lewej strony, ale w porę zorientował się Chwała i ekspediuje piłkę poza linię boczną.
19'Uderzenie Raczkiewicza z dwudziestego metra i futbolówka przelatuje nad poprzeczką bramki Stali.
16'Dużo walki w środku pola, ale bez sytuacji podbramkowych. Stalowcy mieli co prawda rzut rożny, ale nic z niego nie wynikło.
11'Pierwszy celny strzał w meczu. Orzechowski w środek bramki i bez problemu piłkę łapie Mazur.
10'Pierwsze dziesięć minut bardzo wyrównane. Żaden z zespołów nie może wypracować sobie przewagi. Dodatkowo zawodnicy próbują się dostosować do warunków na murawie. Deszcz pada by za chwilę przestać.
7'Z lewej strony dośrodkowywał Orzechowski, Chłoniowi zabrakło centymetrów by sięgnąć piłki głową.
5'Odpowiedź Tomasovii. Paskiw wpada w pole karne i zagrywa na dziesiąty metr, bramkarz gości wybija piłkę przed siebie, a tam w ostatnim momencie Chłonia uprzedza jeden z obrońców. Szczęśliwie interweniują kraśniczanie.
3'Pierwsza okazja dla Stali. Dośrodkowanie z lewej flanki do Kalisza, ale ten nie sięgnął dobrze piłki, która trafia tylko w boczną siatkę.
1'gwizdek Zaczęli goście.
0'Tomasovia dziś na żółto-niebiesko-biało, a Stal Kraśnik w strojach szaro-czarnych.
0'Niesprzyjające warunki do gry, jeszcze pół godziny temu nad Tomaszowem mieliśmy piękne słońce, a teraz nadciągneły ciemne chmury. Wieje silny wiatr i zaczyna padać deszcz.
0'Znamy już składy obydwu zespołów. W drużynie gospodarzy zabraknie pauzującego za czerwoną kartkę Kamila Groborza.
0'Zapraszamy na relację od godziny 10.55.