lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Sobota 20 Kwiecień 2024

II liga: Motor Lublin - Resovia 0:2

2010-07-31 11:59:06 | autor: TP | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

W swoim inauguracyjnym spotkaniu w II lidze wschodniej piłkarze lubelskiego Motoru przegrali z Resovią 0:2 (0:1). Pierwszą bramkę dla rzeszowian zdobył w 42. minucie gry Marcin Pontus. Dziesięć minut później wynik meczu ustalił Kamil Walaszczyk.

Z uwagi na remont na stadionie MOSiR w Lublinie spotkanie zostało rozegrane w Rzeszowie. Motor wystąpił w roli gospodarza.

Motor Lublin - Resovia Rzeszów 0:2 (0:1)

Bramki: Pontus 42, Walaszczyk 52

Motor Lublin: Dobromilski - Styżej (46 Krystosiak), Stadnicki (77 Fiedeń), Temeriwski, Dykij, Melnyczuk, Popławski, Wójcik (59 Kycko), Diaczuk-Stawicki, Młynarski (64 Droździel), Fundakowski