lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Poniedziałek 13 Maj 2024

Sparing: Wisła Puławy 6:1 Orzeł Wierzbica

2011-02-26 13:04:09 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Wicelider trzeciej ligi lubelsko-podkarpackiej Wisła Puławy pokonał lidera IV ligi mazowieckiej Orła Wierzbica 6:1 w rozegranym dziś w Puławach meczu kontrolnym. Wiślacy zaczęli od bardzo mocnego uderzenia, już w 7. minucie Mateusz Kozieł wykorzystał dobre podanie Piotra Mokiejewskiego i pokonał bramkarza rywali. Pięć minut później było już 2:0, a bramkę ładnym strzałem z 19 metrów zdobył Łukasz Giza. Chwilę po drugim golu bezpośrednio z rzutu wolnego trafił Michał Chwiszczuk. W 23. minucie podopieczni Mariusza Sawy prowadzili 4:0 za sprawą Sebastiana Orzędowskiego. Ciąg dalszy koncertu puławian to uderzenie Mokiejewskiego w 24. minucie. Szóstą bramkę dla Wisły w 38. minucie zdobył Łukasz Giza. Goście odpowiedzieli jednym trafieniem w 75. minucie spotkania po strzale głową.

Wisła Puławy 6:1 (6:0) Orzeł Wierzbica

Bramki: Kozieł 7, Giza 12, 38, Chwiszczuk 13, Orzędowski 23, Mokiejewski 24 - ? 75

Wisła: Stachurski - Gawrysiak, Kursa, Mróz, Misztal, Orzędowski, Kozieł, Mokiejewski, Chwiszczuk, Nowak, Giza oraz Gawda, Dryk, Kowalski, Giziński, Kamola