Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Lubelski Wortal Piłkarski
lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Środa 11 Marzec 2026
wyniki na żywo mobilna wersja portalu

Nawigacja

Rozgrywki

Partnerzy

Lubgol - portal piłkarski

Wyszukiwarka

Newsletter

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

Nowe twarze w Motorze

2010-03-02 20:07:57 | autor: | źródło: « poprzedni news | następny news »


Dawid Ptaszyński, Dawid Dłoniak, Marek Fundakowski, Paweł Adamiec, Dominik Płaza i Alan Santana to gracze, którzy w rundzie wiosennej zagrają w barwach lubelskiego Motoru.

Najbardziej znani kibicom z Lubelszczyzny są Ptaszyński i Fundakowski. Pierwszy to wychowanek Motoru, który ostatnie pół roku spędził z Zniczu Pruszków. Tam jednak nie zrobił wielkiej kariery i zdecydował się na wypożyczenie do swojego macierzystego klubu. Natomiast Fundakowski to czołowy snajper Hetmana Zamość, gdzie był wypożyczony z ekstraklasowej Korony Kielce. Teraz swoimi golami będzie cieszyć kibiców przy Alejach Zygmuntowskich.

Dawid Dłoniak gra na pozycji bramkarza i ostatnio był graczem GKP Gorzów Wielkopolski. Po wygaśnieciu umowy z klubem z Wielkopolski zdecydował się na wschodni kierunek Polski i zakotwiczył w Motorze.

Paweł Adamiec to młody pomocnik wypożyczony z GKS-u Bełchatów. W ekstraklasie zaliczył 12 spotkań i gra w I lidze ma być jego przygotowaniem do gry w pierwszym składzie bełchatowian.

Dominik Płaza ostatnie półrocze spędził w fińskim PS Kemi Kings. W skandynawskiej lidze w 11 meczach zdobył 4 bramki i ma być kolejną alternatywą do poprawy skuteczności lubelskiego pierwszoligowca. 

Alan Santana to brazylijski pomocnik, na którego certyfikat wciąż czekają działacze Motoru. Miejmy nadzieję, że zdąży on przyjśc przed startem ligi.




do góry strony | powrót
Lubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarskiLubgol - portal piłkarski