lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Poniedziałek 29 Kwiecień 2024

III liga: Stal Poniatowa 0:3 Podlasie Biała Podlaska

2011-03-20 13:56:16 | autor: KD | źródło: własne / podlasiebp.pl « poprzedni news | następny news »

Udany debiut w roli pierwszego szkoleniowca Podlasia Biała Podlaska zaliczył Władimir Geworkjan. Bialczanie pokonali w meczu szesnastej kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej Stal Poniatowa 2:0. Obydwa gole padły w drugiej części spotkania. W 63. minucie wynik otworzył Mateusz Bojarczuk. Sześć minut przed końcem podstawowego czasu gry na 2:0 podwyższył rezerwowy Wojciech Hołoweńko. Ten sam zawodnik ustalił wynik dwie minuty później.

Stal Poniatowa 0:3 (0:0) Podlasie Biała Podlaska

Bramki: Bojarczuk 63, Hołoweńko 84, 86

Stal: Kurzępa - Walęciuk, Frąc, Krasnowski, Czajka, Czarnecki (79 Chruściński), Olchawski (65 Kasperski), Boniaszczuk, Farotimi, Kowalski (65 Koma), Wyroślak (87 Jasik)

Podlasie: Wasiluk - Bojarczuk, Gawroński, Jakubowski, Jędrzejuk, Magier, Maksymiuk, Leśniak (56 Mirończuk), Komar (57 Hołoweńko), Jesionek (87 Korneluk), Sobiczewski (64 Chalimoniuk)

Tagi: III liga lub.-podkarp.;  Podlasie Biała Podlaska;  Stal Poniatowa;