lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 3 Maj 2024

I liga: GKS Katowice 4:2 GKS Bogdanka

2011-03-26 19:57:08 | autor: KD | źródło: własne / gieksa.pl « poprzedni news | następny news »

Piłkarze pierwszoligowego GKS Bogdanka przegrali w spotkaniu dwudziestej pierwszej kolejki z GKS Katowice 2:4, choć jeszcze do przerwy prowadzili jedną bramką. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli podopieczni Mirosława Jabłońskiego. W 11. minucie na listę strzelców wpisał się Dejan Miloseski. Wyrównanie nadeszło w 25. minucie po trafieniu doświadczonego Piotra Piechniaka. Cztery minuty później łęcznianie ponownie prowadzili. Celnym uderzeniem popisał się Brazylijczyk Ricardinho. Druga połowa to bardzo zacięta gra i wiele sytuacji bramkowych dla obydwu zespołów. Więcej szczęścia mieli jednak gospodarze, którzy po trafieniu Bartosza Karwana oraz dwóch bramkach Pawła Olkowskiego ostatecznie pokonali "Górników" z Łęcznej 4:2.

GKS Katowice 4:2 (1:2) GKS Bogdanka

Bramki: Piechniak 25, Karwan 63, Olkowski 77, 82 - Miloseski 11, Ricardinho 29

Katowice: Gorczyca - Olkowski, Szala, J. Kowalczyk, Sokołowski, Goncerz, Cholerzyński, Plewnia, Karwan (71 Kaliciak), Piechniak (74 Niechciał), Chwalibogowski

GKS: Prusak - Sasin, Magdoń, Nikitović, Zasada, Bartoszewicz, Miloseski (83 Pesir), Ricardinho, Pielach (64 Nazaruk), Nowak, Nildo (80 Paluchowski)