lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 26 Kwiecień 2024

IV liga: Orlęta Radzyń Podlaski 12:0 Dwernicki Stoczek Łukowski

2011-04-03 15:56:40 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Aż dwanaście bramek zaaplikowali swoim dzisiejszym rywalom piłkarze radzyńskich Orląt. Lider od pierwszych minut natarł na ostatniego w tabeli Dwernickiego i już po kwadransie prowadził trzema bramkami. Po 45 minutach wynik brzmiał 5:0. W drugiej połowie podopieczni Rafała Wójcika zdobyli kolejne siedem bramek. Hat-trickiem popisał się Łukasz Kępa. Swoje konto bramkowe o kolejne dwa trafienia powiększył prowadzący w klasyfikacji strzelców Paweł Pliszka. Również dwa gole zanotował zaledwie 16-letni Piotr Zmorzyński.

Orlęta Radzyń 12:0 (5:0) Dwernicki Stoczek Łukowski

Bramki: Pliszka 6, 52, Sawczuk 9, Łukasz Kępa 13, 19, 55, Puła 26, Ptaszyński 62, Zmorzyński 70, 72, Czarnecki 76, Kuśmirek 82