lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Niedziela 5 Maj 2024

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

III liga: Chełmianka Chełm 2:1 Avia Świdnik

2011-04-03 16:52:21 | autor: KD | źródło: własne / youtube.com « poprzedni news | następny news »

Zwycięstwem gospodarzy 2:1 zakończyło się rozgrywane w Chełmie spotkanie osiemnastej kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej pomiędzy miejscową Chełmianką a świdnicką Avią. Jako pierwsi bramkę strzelili gospodarze, w 28. minucie rzut karny pewnie egzekwował Marcin Kasperek. Świdniczanie wyrównali w 50. minucie za sprawą doświadczonego Pawła Pranagala. Ostatnie słowo należało jednak do podopiecznych Waldemara Wiatra. Minutę przed końcem podstawowego czasu gry bramkę na wagę trzech punktów zdobył Piotr Wójcik.

Chełmianka Chełm 2:1 (1:0) Avia Świdnik

Bramki: Kasperek 28 (karny), Wójcik 89 - Pranagal 50

Chełmianka: Ciołek - Sowa, Grzywna, Krzyżak, Tywoniuk, Wieczorek, Kasperek, Wójcik, Postój (76 Tatysiak), Drzewicki (63 Bala), Zdunek

Avia: Gieresz - Lewczuk (46 Bednarek), Maciejewski, Grzegorzczyk, Kubiak, Muszyński, Pranagal, Jeleniewski (62 Kamiński), Iracki (62 Sadło), Mazurek (76 Kiedrzynek), Danielak

Żółte karki: Grzywna, Krzyżak, Wójcik - Kubiak, Maciejewski