Newsletter

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

I liga: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:0 GKS Bogdanka

2011-04-09 20:05:55 | autor: KD | źródło: własne / 90minut.pl / Echo Dnia « poprzedni news | następny news »

Piłkarze GKS Bogdanka zremisowali w Ostrowcu Świętokrzyskim z tamtejszym KSZO 0:0 w spotkaniu 23. kolejki I ligi piłkarskiej. To dopiero siódmy punkt łęcznian w spotkaniach wyjazdowych w bieżącym sezonie.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:0 GKS Bogdanka

KSZO: Dymanowski - Cieciura (46 Stachurski), Kolarov, Kardas, Trzeciakiewicz,  Bzdęga, Wolański, Skórnicki, Nowosielski, Gevorgyan (76 Mąka), Kanarski (67 Nawrocik)

GKS: Prusak - Sasin, Sołdecki, Magdoń, Zasada, Ricardinho, Bartoszewicz, Miloseski (70 Paluchowski), Nowak, Kaczmarek, Nildo

Po meczu powiedzieli:

Tomasz Nowak (pomocnik GKS): -Dla nas jest to tylko 0:0. Ja mogę to szczególnie powiedzieć, bo miałem świetną okazję w pierwszej połowie. Dwa razy uderzałem z piątego metra, a piłka nie wpadła do bramki. Gdybym strzelił, to jestem pewien, że wygralibyśmy z KSZO. Czy baliśmy się spotkania w Ostrowcu? My się żadnego meczu nie boimy. Jesteśmy dobrą drużyną, wiemy na co nas stać.

Paweł Magdoń (obrońca GKS): -Pierwsza połowa należała do nas. Więcej byliśmy w posiadaniu piłki, stworzyliśmy jedną bardzo dobrą okazję do zdobycia bramki, ale jej nie wykorzystaliśmy. KSZO w drugiej połowie kontratakował, miał dwie sytuacje, po których mógł strzelić gola. Nie udało się, skończyło się 0:0. Żal dwóch straconych punktów.