lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Niedziela 19 Maj 2024

III liga: Chełmianka Chełm 2:2 Karpaty Krosno

2011-04-17 17:59:44 | autor: TP | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

W spotkaniu 20. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej Chełmianka Chełm zremisowała z Karpatami Krosno 2:2. Chełmianie, mimo że od 53. minuty przegrywali 2:0, uratowali jeden punkt dzięki bramce Piotra Wójcika w 72. minucie. Wcześniej do bramki Karpat trafił Krzysztof Fajman.

Goście z Krosna wyszli na prowadzenie tuż przed przerwą po bramce Kamila Radulja. W 53. minucie piłkę do własnej siatki skierował Mateusz Krzyżak.

Chełmianka Chełm 2:2 (0:1) Karpaty Krosno

Bramki: Fajman 53, Zdunek 72 - Radulj 42, Tywoniuk 53 (sam.)

Chełmianka: Ciołek - Tywoniuk, Krzyżak, Kogut (46 Zdunek), Sowa, Wieczorek (88 Postój), Knot (64 Tatysiak), Kasperek, Wójcik, Miksza (46 Siatka), Fajman

Karpaty: Korbecki - Jarząb (46 Śliwiński), Bołek, Łukaszewski, Włodarski, Radulj (78 Zima), Zieliński, Frydrych, Sikorski (56 Siedlaczek), Buczek (69 Koncewicz), Szymański