lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Niedziela 12 Maj 2024

III liga: Stal Poniatowa 2:2 Stal Sanok

2011-04-23 13:54:45 | autor: KD | źródło: własne / stalponiatowa.pl « poprzedni news | następny news »

Stal Poniatowa zremisowała na własnym stadionie z wyżej notowaną Stalą Sanok w spotkaniu dwudziestej pierwszej kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej. Walczący o utrzymanie zawodnicy Tomasza Jasika po raz kolejny pokazali się z dobrej strony i byli blisko pokonania sanoczan. Co prawda po pierwszych czterdziestu pięciu minutach poniatowianie przegrywali 0:1 po bramce Łukasza Tabisza, ale chwilę po wznowieniu gry stan meczu wyrównał strzałem z rzutu karnego Grzegorz Olchawski. Ten sam zawodnik, po uderzeniu z gatunku "stadiony świata", czternaście minut później wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. W siedemdziesiątej ósmej minucie jedenastkę dla gości wykorzystał Rafał Nikody i spotkanie zakończyło się remisem. Stalowcy od września pozostają bez zwycięstwa na własnym obiekcie, jedyny komplet punktów w bieżącym sezonie poniatowianie zdobyli pokonując 2:0 Chełmiankę Chełm.

Stal Poniatowa 2:2 (0:1) Stal Sanok

Olchawski 50 (karny), 64 - Tabisz 24, Nikody 78 (karny)

Stal: Zakrzewski – Walęciuk, Farotimi, Krasnowski, Czajka (85 Frąc), Czarnecki (67 Kowalski), Boniaszczuk, Strug, Olchawski, Pietras (58 Kasperski), Wyroślak (69 Miazga)