lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Sobota 4 Maj 2024

PP ChOZPN: Chełmianka II Chełm 1:2 Chełmianka Chełm

2011-04-27 18:57:40 | autor: TP | źródło: własne / fot.chelm24.pl/chelmianka-nowosci « poprzedni news | następny news »

W finałowym meczu Pucharu Polski na szczeblu okręgu chełmskiego Chełmianka Chełm pokonała własne rezerwy 2:1.

W meczu rozegrywanym na boisku przy ul. Batorego pierwszy zespół Chełmianki wyszedł na prowadzenie w 40. minucie gry po golu Dawida Wieczorka. W drugiej odsłonie do wyrównania doprowadził Łukasz Dyczko i kiedy wszystko wskazywało, że będziemy świadkami dogrywki, Sławomir Tatysiak pokonał na 3 minuty przed końcem Bartłomieja Porzyca. Tym samym Chełmianka Chełm zapewniła sobie występ w półfinale wojewódzkiego Pucharu Polski. MVP finału wybrano strzelca zwycięskiej bramki Sławomira Tatysiaka.

Chełmianka II Chełm 1:2 (0:1) Chełmianka Chełm

Bramka: Dyczko 71 - Wieczorek 40, Tatysiak 87

Chełmianka II Chełm: Porzyc - Leonowicz, Brzozowiec, Borys, Siatka, Wróblewski, Dyczko, Koniczuk, Miksza (46 Gregorowicz), Żwirbla (59 Drygiel), Bala (72 Król)

Chełmianka Chełm : Zdunek - Grzywna, Krzyżak, Słomka, Tywoniuk (75 Szlichtyng), Wieczorek, Knot (80 Kasperek), Tatysiak, Postój, Wójcik, Fajman

Żółte karki: Bala, Dyczko - Tywoniuk

Sędziowali: Rogowski oraz Kulik, Suski

Tagi: Chełmianka Chełm;  ChOZPN;

wykształciuch2011-04-28 09:46:43
O czym tutaj dyskutować. To policja zdecydowała, że mecz finałowy jest imprezą podwyższonego ryzyka, w związku z czym należy zapewnić ochronę na meczu. Na Batorego nie ma takiej potrzeby, bo wszystko co tam rozgrywane imprezą masową już nie jest. Ot, taki paradoks.

prawdziwy kibic2011-04-28 08:39:00
Z tego co wiem ChOZPN jest tylko organizatorem rozgrywek a nie poszczególnych zawodów. Organizatorem zawodów (meczu) była A klasowa Chełmianka II, a że w Chełmie nie ma obiektów sportowych winą obarczać należy gospodarzy miasta a nie Klub czy Związek. "Z pustego i Salomon nie naleje".

prawdziwy kibic2011-04-28 08:37:34

kibic22011-04-28 08:34:43
zwróciliście uwagę, kto bronił bramki pierwszej Chełmianki?! :):):)

Fuer grissa ost drauka2011-04-27 23:41:43
CHOZPN nie był organizatorem tego meczu!! Urzad Miasta Chełm /Pani Prezydent Agata Fisz/ na wniosek policji nie zgodził(a) się aby mecz odbył sie na Szwoleżerów bez ochrony/ cena 4 tys zł/. Na meczu nie pojawił się NIKT z UM mimo że dostali zaproszenia

kibic2011-04-27 20:52:16
porażka organizatorów czyli ChOZPN aby rozgrywać finałowy mecz PP na szczeblu regionu na rezerwowym boisku. wstyd panie prezesie, za takie coś ktoś powinien ponieść konsekwencje