lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Czwartek 16 Maj 2024

III liga: Stal Poniatowa 1:3 Tomasovia Tomaszów Lubelski

2011-05-08 18:53:45 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Jurij Mychalczuk, napastnik który dołączył do Tomasovii Tomaszów Lubelski w przerwie zimowej, był architektem dzisiejszego zwycięstwa swojego zespołu nad Stalą Poniatowa. Tomaszowianie pokonali rywali na ich obiekcie 3:1, a Ukrainiec zdobył dwa gole dla swojego zespołu odpowiednio w szesnastej i pięćdziesiątej piątej minucie. W pięćdziesiątej siódmej minucie kontaktowe trafienie zaliczył Jarosław Wyroślak, ale ostatnie słowo należało do gości. W doliczonym czasie gry kropkę nad "i" postawił Jacek Kusiak. Zwycięstwa bezpośrednich rywali w walce o utrzymanie, Stali Mielec oraz GKS II Bogdanka (walkower za mecz z Olendrem) przy jednoczesnej porażce poniatowian zwiększyły stratę zespołu Tomasza Jasika do rywali aż do dziesięciu punktów.

Stal Poniatowa 1:3 (0:1) Tomasovia Tomaszów Lubelski

Bramki: Wyroślak 57 - Mychalczuk 16, 55, Kusiak 90