Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

Stal Poniatowa 0:3 Reprezentacja LZPN amatorów

2011-05-10 21:32:27 | autor: KD / PP | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

W rozegranym dziś w Poniatowej spotkaniu kontrolnym, trzecioligowa Stal przegrała z Reprezentacją Lubelskiego Związku Piłki Nożnej amatorów 0:3. Bramki zdobyli Rafał Bielak (Wieniawa Lublin), Paweł Bielak (Unia Bełżyce) oraz Szymon Nowak (Unia Hrubieszów).

Stal Poniatowa 0:3 (0:2) Reprezentacja LZPN amatorów

Bramki: Bielak Rafał 23, Bielak Paweł 44, Nowak Szymon 86

Komentarze

XXX2011-05-12 19:23:49
A gdzie gra Poniatowa ? w klasie "W" CZY W III LIDZE!

...2011-05-12 13:50:41
przypominam ze trzecia liga to tylko nazwa...

co2011-05-11 23:30:18
Jacy trzecioligowcy?? w Poniatowej gra 3 zawodników z trzecioligową przeszłością reszta to przypadkowi którzy znalezli sie tam z przypadku więc najpierw poczytaj a pożniej sie wypowiadaj w kadrze gralo wiecej trzecioligowców niz czwarto czy piąto

Śmiechu warte2011-05-11 19:19:54
III-cio ligowcy przegrywają z amatorami z IV i V ligi i pełna euforia.

dres2011-05-11 15:04:38
bardzo dobre spotkanie, drużyna LZPNu fajnie operowała piłką, szczególnie w drugiej połowie, oby zaszli jak najdalej w rozgrywkach.

S2011-05-11 15:00:39
Szkoda niewykorzystanych sytuacji bo mogło byc róznie i szkoda ze bramki po błędach bramkarza i obrońcy.Nie martwice sie napewno bedzie lepiej w Chełmie 3 punkty !!!!!!!!!!!!

abc2011-05-11 14:42:22
Kadra LZPN I połowa-Chojak,Pyda,Białacki,Nowosad,Wojtysiak,Jabłoński, Bielak R.,Boniaszczuk,Nowak,Kusiak,Bielak P. II połowa- Zapał,Walęciuk,Pyda ,Kusyk,Wojtysiak(Nowak),Pacek, Mitaszka,Tymosiak,Orłowski,Sadowski,Sobiech.

tez kibic2011-05-11 14:00:02
a jakie składy obu druzyn? moze ktos podac? z gory dzieki.

kibic 2011-05-11 09:05:52
ciekawy mecz ładna gra obu zespolów porazka 0 ; 3 nie przynosi ujmy stali . w zespole gospodzarzy wystapili z powodzeniem zawodnicy bedący w meczach ligowych w rezerwie .

poniatowa2011-05-10 21:47:48
23min-Rafal Bielak 44min-Paweł Bielak 86min-Szymon Nowak