Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

IV liga: Orlęta Radzyń Podlaski 1:1 Lublinianka

2011-05-15 17:02:05 | autor: TP | źródło: własne, orleta-spomlek.pl « poprzedni news | następny news »

Lider IV ligi lubelskiej po raz kolejny traci punkty na własnym stadionie. Tym razem Orlęta zremisowały z Lublinianką 1:1. Wynik spotkania niespodziewanie otworzyli goście, którzy po bramce Arkadiusza Łyska prowadzili 1:0. Gospodarze doprowadzili do wyrównania jeszcze przed przerwą kiedy to Zapała pokonał Mateusz Puła.

W 64. minucie Ptaszyński otrzymał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę i miejscowi musieli kończyć to spotkanie w osłabieniu. W 90. minucie liczba zawodników w obu zespołach sie wyrównała, bowiem czerwoną kartką ukarany został napastnik gości Igor Grzesiak.

Orlęta Radzyń Podlaski 1:1 (1:1) Lublinianka

Bramki: Puła 38 - Łysek 24

Żółte kartki: Ptaszyński, Pliszka, Leszkiewicz, Nowik - Kucharzewski, Łysek, Grzesiak

Czerwona kartka: Ptaszyński (64, druga żółta), Grzesiak (90, druga żółta)

Orlęta: Stężała - Krzysztof Kępa, Nowik, Borysiuk, Kuśmirek, Ptaszyński, Leszkiewicz (77 Koczkodaj), Pliszka, Wej (58 Wróblewski), Puła, Zmorzyński

Lublinianka: Zapał - Paździor, Nogas, Łysek, Krupski (66 Mateusz Chmielnicki), Sobiech, Sebastianiuk, Kleszcz, Kucharzewski (46 Josicz), Grzesiak, Gromba