lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Sobota 27 Kwiecień 2024

UEFA Regions Cup: LZPN 2:1 PoZPN

2011-05-17 20:03:38 | autor: KD | źródło: własne / Radio Lublin « poprzedni news | następny news »

Reprezentacja Lubelskiego Związku Piłki Nożnej amatorów zwyciężyła reprezentację Podkarpackiego ZPN 2:1 w pierwszym spotkaniu UEFA Regions Cup. Gospodarze objęli prowadzenie po celnym strzale Jacka Kusiaka (Tomasovia Tomaszów Lubelski) z rzutu karnego w szesnastej minucie. Goście wyrównali w osiemdziesiątej czwartej minucie także po rzucie karnym. Zwycięska bramka padła na minutę przed końcem podstawowego czasu gry, a jej autorem był Przemysław Wawryca (Tomasovia Tomaszów Lubelski). Spotkanie rozegrano w Poniatowej. Rewanż odbędzie się 24 maja na stadionie w Kolbuszowej.

LZPN 2:1 PoZPN

Kusiak 16 (karny), Wawryca 89 - ? 84 (karny)

UEFA REGIONS CUP – Puchar Narodów – to rozgrywki w cyklu dwuletnim. Są rozgrywkami reprezentacji ZPN-ów, w których występują zawodnicy-amatorzy, którzy nie mieli kontraktu zawodowego. Piłkarze ci w dniu meczu muszą mieć ukończone 18 lat, a nie mogą mieć więcej niż 23 lata.