lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Sobota 20 Kwiecień 2024

Szałachowski trafił dla Legii

2011-05-21 20:21:25 | autor: PP | źródło: własne | foto: Legionisci.com « poprzedni news | następny news »

Wychowanek Motoru Lublin, Sebastian Szałachowski strzelił gola w spotkaniu XXVIII kolejki Ekstraklasy. Zawodnik Legii Warszawa zdobył gola w spotkaniu z mistrzem Polski, Wisłą Kraków. Wojskowi wygrali ten mecz 2:0.

"Szalka" na placu gry pojawił się w 86 minucie. W doliczonym czasie zdobył drugiego gola dla stołecznego klubu i ustalił tym samym wynik spotkania. Pięć minut przed Szałachowskim na boisku zameldował się Tomasz Kiełbowicz, wychowanek Unii Hrubieszów. Z powodu nadmiaru żółtych kartek pauzować musiał Ariel Borysiuk, który pierwsze piłkarskie kroki stawiał w TOP 54 Biała Podlaska.

Spotkanie przy Łazienkowskiej jako arbiter główny prowadził Paweł Gil z Kolegium Sędziowskiego Lublin.