lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Sobota 18 Maj 2024

III liga: Chełmianka Chełm 1:0 Siarka Tarnobrzeg

2011-05-28 14:52:04 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Udał się graczom Chełmianki Chełm rewanż za dotkliwą porażkę jesienią w Tarnobrzegu z miejscową Siarką. Dziś w spotkaniu 26. kolejki podopieczni Waldemara Wiatra pokonali wyżej notowanego rywala 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w siedemdziesiątej pierwszej minucie Sylwester Zdunek.

Chełmianka Chełm 1:0 (0:0) Siarka Tarnobrzeg

Bramka: Zdunek 71

Chełmianka: Ciołek - Grzywna, Krzyżak, Słomka, Tywoniuk, Wójcik, Knot, Wieczorek, Dyczko (61 Sowa), Bala (57 Gregorowicz), Zdunek (78 Tatysiak)

Siarka: Ćwiczak - Bażant (75 Kabata), Jakubiec, Beszczyński, Łukawski,  Hynowski, Krzemiński (73 Rożek),Kwieciński (85 Preizner), Madeja, Walat (85 Lipiec),Kuranty

Tagi: Chełmianka Chełm;  III liga lub.-podkarp.;

CH2011-05-29 17:14:57
hahaha

1R9K5S52011-05-29 14:20:52
o CO CI CHODZI "CH"?!? WÓJCIK DOBRZE GRA - TO GRA CALE MECZE. WYTRZYMUJE FIZYCZNIE CAŁE SPOTKANIA I JEST BARDZO DOBRYM ZAWODNIKIEM! BRAWO CHEŁMIANKA!!!

CH2011-05-28 19:06:17
Bardzo dobry Wójcik-powinien sobie odpocząć bo częsta po 90 minut gra już go męczy.Ale pytanie czy trener to widzi.Czy dla pana Wiatra on musi grac całe spotkania.

Damian2011-05-28 17:34:40
Bardzo dobra gra Wójcika, mecz mógł się podobać. Teraz trzeba zdobyć punkty w Mielcu.

19CH552011-05-28 16:07:16
Brawo Chełmianka ! Wynik super, gra typowo taktyczna, a jak nadażyła się okazje to Zdunio zrobił swoje! Odkupione winy za Tarnobrzeg. Brawo za ambicję. Walczymy dalej, a 3 pkt bardzo cenne!