lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Sobota 18 Maj 2024

III liga: Wisła Puławy 3:1 Unia Nowa Sarzyna

2011-05-28 18:50:18 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

W rozegranym dziś w Puławach spotkaniu 26. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej miejscowa Wisła pokonała Unię Nowa Sarzyna 3:1. Już w szóstej minucie Dariusz Bartnik powalił w polu karnym Konrada Nowaka i sędzia podyktował jedenastkę, której pewnym egzekutorem okazał się Łukasz Giza. Minutę później powinno być 2:0. Dwójkową akcję Kozieł-Nowak ładnym uderzeniem głową zakończył Michał Budzyński, ale piłka uderzyła w słupek. W 20. minucie Wisła wyszła jednak na dwubramkowe prowadzenie. Bramkę strzałem głową zdobył Konrad Nowak. Później Wiślacy jakby zasnęli, na boisku nie działo się wiele i pierwsza część gry zakończyła się wynikiem 2:0. W przerwie trener Brzeziński dokonał dwóch zmian, za Bednarza i Telkę do gry desygnował Kocura i Judę. Ten drugi rozruszał Unitów, którzy ruszyli do ataków. Przyniosło to efekt w 60 minucie kiedy gola ładnym strzałem z dystansu zdobył Kamil Oślizło. W 78 minucie bardzo dobrą akcją popisał się wprowadzony chwilę wcześniej Jakub Gawda. Puławianin minął czterech graczy gości i został sfaulowany w polu karnym przez Bartnika. Ponownie pewnym egzekutorem stałego fragmentu gry okazał się Łukasz Giza ustalając wynik spotkania. W 80 minucie na trybuny odesłany został trener gości Piotr Brzeziński, który głośno komentował decyzje arbitra.

Wisła Puławy 3:1 (2:0) Unia Nowa Sarzyna

Bramki: Giza 6 (karny), 78 (karny), Nowak 20 - Oślizło 63