lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Niedziela 28 Kwiecień 2024

IV liga: Orlęta Radzyń Podlaski 4:0 Orion Niedrzwica Duża

2011-05-29 17:50:21 | autor: KD | źródło: własne / orleta-spomlek.pl « poprzedni news | następny news »

Lider rozgrywek radzyńskie Orlęta bez większych problemów uporał się z Orionem Niedrzwica w spotkaniu 25. kolejki IV ligi lubelskiej wygrywając 4:0. Wszystkie bramki padły w początkowym okresie gry. Już w siódmej minucie ładną zespołową akcję gospodarzy wykończył Łukasz Kępa. Trzy minuty później na dwubramkowe prowadzenie Orlęta wyprowadził obrońca gości Seweryn Oleszek, który niefortunnie interweniując pokonał własnego bramkarza. Kolejne dwie bramki to dzieło najskuteczniejszego gracza rozgrywek Pawła Pliszki. Pomocnik miejscowych w piętnastej minucie wykorzystał dobre podanie od Patryka Czarneckiego, a pięć minut później uderzył z 14 metrów po zagraniu Marka Leszkiewicza. Do końca spotkania pomimo wielu sytuacji wynik nie uległ już zmianie.

Orlęta Radzyń Podlaski 4:0 (3:0) Orion Niedrzwica Duża

Bramki: Kępa Łukasz 7, Oleszek 10 (samobójcza), Pliszka 15, 20

Orlęta: Stężała - Leszkiewicz (70 Kępa Krzysztof), Kozłowski, Sawczuk, Kuśmirek, Ptaszyński, Borysiuk, Pliszka, Puła, Czarnecki (63 Wej), Łukasz Kępa (55 Zmorzyński)

Orion: Jaśkowiak - Piech, Skiba, Oleszek, Paluch, Charmast, Żarnowski, Obydź, Waryszak (84 Szymański), Kępowicz, Wójtowicz