lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Wtorek 7 Maj 2024

IV liga: Orlęta Łuków 4:1 Janowianka Janów Lubelski

2011-05-29 18:57:58 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Nie było niespodzianki w rozegranym dziś w Łukowie spotkaniu IV ligi lubelskiej. Miejscowe Orlęta pewnie pokonały Janowiankę Janów Lubelski 4:1. W jedenastej minucie ładnym strzałem z piętnastu metrów piłkę w siatce umieścił Krzysztof Kierych otwierając wynik spotkania. W trzydziestej piątej minucie wspaniałym rajdem popisał się Michał Botwina, który minął kilku rywali i pokonał Przemysława Drelicha. Jeszcze przed przerwą łukowianie strzelili trzecią bramkę. Tym razem indywidualną akcję przeprowadził Sylwester Buga, wbiegł między dwóch obrońców gości i uderzył w krótki róg bramki janowian. Tuż po zmianie stron błąd defensorów gospodarzy wykorzystał Mateusz Szczecki pokonując Włodzimierza Lisiewicza. Wynik ustalił jedenaście minut przed końcem podstawowego czasu gry Buga trafiając w długi róg bramki Drelicha.

Orlęta Łuków 4:1 (3:0) Janowianka Janów Lubelski

Bramki: Kierych 11, Botwina 35, Buga 45, 79 - Szczecki Mateusz 47