lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Czwartek 25 Kwiecień 2024

II liga: OKS 1945 Olsztyn 4:1 Motor Lublin

2011-06-05 17:36:15 | autor: KD | źródło: stomil.olsztyn.pl « poprzedni news | następny news »

Piłkarze lubelskiego Motoru przegrali w wyjazdowym spotkaniu trzydziestej trzeciej kolejki z OKS 1945 Olsztyn aż 1:4. W trzydziestej siódmej minucie pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył Krzysztof Filipek. Siedemnaście minut po wznowieniu gry w drugiej połowie wynik podwyższył wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Łukasz Suchocki. Ten sam zawodnik trafił do siatki po raz kolejny trzynaście minut później. Dwie minuty przed końcem podstawowego czasu gry czwartą bramkę dla olsztynian zdobył Paweł Łukasik. W doliczonym czasie gry honorowego gola dla lublinian strzelił Krystian Wójcik.

OKS 1945 Olsztyn 4:1 (1:0) Motor Lublin

Filipek 37, Suchocki 62, 75, Łukasik 88 - Wójcik 90

OKS: Sak - Bucholc, Baranowski, Koprucki, Stefanowicz, Kowalski (84 Łukasik), Szaraniec, Tunkiewicz (86 Remisz), Filipek (77 Alancewicz), Renusz, Eduardo (61 Suchocki)

Motor: Mierzwa - Bortniczuk, Wojdyga, Batata, Krystosiak (52 Temeriwskj), Młynarski, Dykyj, Żmuda, Niżnik, Prędota, Fundakowski (61 Wójcik)