lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Sobota 20 Kwiecień 2024

IV liga: Start Krasnystaw 0:4 Orlęta Radzyń Podlaski

2011-06-19 18:45:51 | autor: KD | źródło: własne / orleta-spomlek.pl « poprzedni news | następny news »

Prowadzące w tabeli Orlęta Radzyń Podlaski bez większych problemów pokonały Start Krasnystaw 4:0 w rozegranym dziś spotkaniu dwudziestej ósmej serii czwartej ligi lubelskiej. Już w czwartej minucie ładnym uderzeniem z osiemnastu metrów wynik otworzył Paweł Pliszka. Sześć minut później było już 0:2 po celnym strzale Marka Piotrowicza. Trzecia bramka dla podopiecznych Rafała Wójcika padła tuż po przerwie. Swoje dwudzieste piąte trafienie w sezonie w czterdziestej ósmej minucie zapisał na koncie Pliszka. Ten sam zawodnik osłabił swój zespół kwadrans później, kiedy to po dyskusji z arbitrem ujrzał czerwoną kartkę. Wynik ustalił na dziewięć minut przed końcem podstawowego czasu gry Rafał Borysiuk.

Start Krasnystaw 0:3 (0:2) Orlęta Radzyń Podlaski

Bramki: Pliszka 4, 48, Piotrowicz 10, Borysiuk 81

Żółte kartki: Dowhoszyja - Borysiuk

Czerwona kartka: Pliszka 64 (Orlęta)

Start: Ryć - Banaszkiewicz, Dowhoszyja, Szczepan Sawa, Szostak, Banasiak, Kamil Sawa, Klimkiewicz, Chariasz, Szponar, Sadowski

Orlęta: Ciok - Leszkiewicz, Kozłowski, Nowik, Kuśmirek (55 Koczkodaj), Borysiuk, Pliszka, Łukasz Kępa, Piotrowicz (60 Wej), Czarnecki (46 Zmorzyński), Puła (73 Ptaszyński)