lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Czwartek 9 Maj 2024

Aktualny sezon

Sezon 2014/2015

IV liga: Orlęta Radzyń Podlaski 3:1 Wieniawa Lublin

2011-06-22 18:50:57 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Lider czwartoligowych rozgrywek Orlęta Radzyń Podlaski przegrywał po 45 minutach w spotkaniu z Wieniawą Lublin, ale udało mu się odnieść kolejne zwycięstwo. Goście objęli prowadzenie w szesnastej minucie po trafieniu Jacka Wójcika. Gospodarze wyrównali w czterdziestej dziewiątej minucie za sprawą Łukasza Kępy, a siedem minut później podwyższyli na 2:1 po ładnej akcji i golu Piotra Zmorzyńskiego. W doliczonym czasie gry trzecią bramkę dla miejscowych zdobył Rafał Borysiuk.

Orlęta Radzyń Podlaski 3:1 (0:1) Wieniawa Lublin

Bramki: Kępa Łukasz 49, Zmorzyński 56, Borysiuk 90 - Wójcik 16