lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Wtorek 23 Kwiecień 2024

IV liga: Janowianka Janów Lubelski 0:2 GKS II Bogdanka

2011-08-21 17:54:29 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Dwubramkowym zwycięstwem gości zakończyło się pierwsze niedzielne spotkanie drugiej kolejki IV ligi lubelskiej. Miejscowa Janowianka przegrała z wzmocnioną zawodnikami pierwszego zespołu, drużyną rezerw GKS Bogdanka 0:2. Obie bramki padły w końcowym fragmencie meczu, najpierw w 84. minucie łęcznianie wyszli na prowadzenie po samobójczym trafieniu Łukasza Mierzwy, a pięć minut później wynik ustalił Damian Flis.

Janowianka Janów Lubelski 0:2 (0:0) GKS II Bogdanka