lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Wtorek 14 Maj 2024

III liga: Podlasie Biała Podlaska 1:2 Siarka Tarnobrzeg

2011-08-21 19:00:25 | autor: KD | źródło: własne / podlasiebp.pl « poprzedni news | następny news »

Dużo walki, sporo żółtych kartek i trzy gole zobaczyli kibice w Białej Podlaskiej, gdzie miejscowe Podlasie zmierzyło się z Siarką Tarnobrzeg. Podopieczni Władimira Geworkjana przegrali z Siarkowcami 1:2. Wynik w 34. minucie otworzył Wojciech Hołoweńko, który zakończył indywidualną akcję celnym strzałem w górny róg bramki Ćwiczaka. Goście wyrównali tuż po wznowieniu gry po przerwie,a na listę strzelców wpisał się Tomasz Wolan. Zwycięska bramka padła w 85. minucie spotkania. Celnym strzałem z rzutu karnego popisał się Bartosz Madeja.

Podlasie Biała Podlaska 1:2 (1:0) Siarka Tarnobrzeg

Hołoweńko 34 - Wolan 46, Madeja 85 (karny)