lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 29 Marzec 2024

Kiedrzynek nie zatrzymała Francji

2011-08-25 10:45:45 | autor: AS | źródło: PZPN « poprzedni news | następny news »

W rozegranym wczoraj w Lens meczu towarzyskim reprezentacja Polski kobiet przegrała z czwartą drużyną ostatnich mistrzostw świata - Francją 0:2 (0:2).

Obie bramki padły w pierwszej części gry. Już w 1. minucie meczu na listę strzelców wpisała się Elodie Thomis, a w 36. minucie gry bramkę zdobyła Elise Bussaglia.

Całe spotkanie w biało-czerwonych barwach rozegrała reprezentująca GKS Górnik Łęczna, Katarzyna Kiedrzynek (na zdjęciu).

Mecz na Stade Felix-Bollaert obserwowało 18 305 widzów.