lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Czwartek 18 Kwiecień 2024

IV liga: GKS II Bogdanka 2:0 Włodawianka Włodawa

2011-08-31 19:05:25 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Rezerwy GKS Bogdanka pokonały dziś w meczu czwartej kolejki IV ligi lubelskiej Włodawiankę Włodawa 2:0. Pierwszą bramkę meczu zdobył w sześćdziesiątej pierwszej minucie gry Damian Kwiatkowski. Drugi gol padł na osiem minut przed końcem podstawowego czasu gry. Z rzutu karnego do siatki trafił były zawodnik Włodawianki Piotr Rembiesa. Gospodarze byli w przekroju całego spotkania zespołem lepszym i częściej zagrażali bramce rywali. Goście sporadycznie choć groźnie kontratakowali. Po jednej z takich akcji w słupek futbolówką trafił Marcin Chaciówka.

GKS II Bogdanka 2:0 (0:0) Włodawianka Włodawa