lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Sobota 18 Maj 2024

IV liga: Ruch Ryki 0:3 Lewart Lubartów

2011-09-03 15:01:34 | autor: KD / MSz | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Lewart Lubartów w pełni zrehabilitował się za środową porażkę z Omegą Stary Zamość. Dziś w spotkaniu piątej kolejki podopieczni Grzegorza Białka pokonali w Rykach miejscowy Ruch 3:0. Wszystkie bramki padły w drugiej części meczu, a ich autorami byli Jarosław Bielak, który trafił dwukrotnie, oraz Dawid Pożak.

Ruch Ryki 0:3 (0:0) Lewart Lubartów

Bielak 56, 75, Pożak 85

Patryk Lewart2011-09-05 08:06:56
Lewart lepszy i ważne, że wygraliśmy. Podobała mi się gra Ruchu w pierwszej połowie. Proponuję ich nie lekceważyć bo wcale łatwo nie było. Sami sobie gola strzelili po ich rogu a kolejne bramki były efektem strzelenia pierwszej bramki. U nas grało czterech kozaków : Wilkołek, Kaczmarski, Gutek i Bielak. Reszta ta dobrym poziomie.

KIBIC MKS2011-09-05 08:03:18
W pierwszej połowie mecz bardzo wyrównany MKS miał dwie dobre okazje (zmarnował Buala - Bola ) i podobała mi się gra naszych chłopaków. Później co prawda Lewart miał dwa słupki i zaczął zyskiwać przewagę. W drugiej połowie goście zyskali przewagę dopiero po strzeleniu gola ( wcześniej świetna obrona bramkarza gości) i gra sie totalnie popsuła. Goście swoim doświadczeniem szczególnie Gutek, Kaczmarski zazczeli grać na innym poziomie. Mimo wszystko Mks przegrał za wysoko a goście z zimną krwią wykorzystali nasze błedy.

2011-09-03 17:11:56
no z taka gra jak w minianal srode z Roztoczem bylem przekonany ze tak bedzie juz z Roztoczem powinny byc plecy moze nie 3-0 a 3-1 wiec ten wynik wcale mnie nie zaskoczyl