lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Poniedziałek 29 Kwiecień 2024

I liga: GKS Bogdanka 2:1 Polonia Bytom

2011-10-01 17:30:21 | autor: KD | źródło: własne / Ekstraklasa.net « poprzedni news | następny news »

GKS Bogdanka notuje szóste zwycięstwo na własnym stadionie w bieżącym sezonie. Dziś w meczu 12. kolejki podopieczni Piotra Rzepki pokonali 2:1 Polonię Bytom. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 19. minucie po uderzeniu z rzutu wolnego Łukasza Pielorza. Goście wyrównali trzynaście minut później. Do siatki trafił Jakub Świerczok. Decydujące trafienie łęcznianie zadali w 77. minucie. Na listę strzelców po raz dziesiąty w sezonie wpisał się Nildo.

GKS Bogdanka 2:1 (1:1) Polonia Bytom