lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Niedziela 5 Maj 2024

III liga: Polonia Przemyśl 2:5 Stal Kraśnik

2011-10-02 12:48:02 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Drugie zwycięstwo na wyjeździe w bieżącym sezonie III ligi odniosła kraśnicka Stal. Niebiesko-żółci pokonali dziś w Przemyślu tamtejszą Polonię 5:2. Od pierwszych minut od mocnego uderzenia rozpoczęli kraśniczanie, którzy po pierwszym kwadransie prowadzili 1:0 po golu Andrzeja Danielaka. Chwilę później faulowany w polu karnym był Tomasz Ryczek i arbiter podyktował jedenastkę. Pewnym egzekutorem okazał się kapitan Stalowców Daniel Szewc. Niestety dwie minuty później Waldemar Jaroch wykorzystał błąd kraśnickiej obrony i zdobył bramkę kontaktową. To jednak nie był koniec emocji. Tuż przed gwizdkiem oznajmiającym koniec pierwszej połowy za drugą żółtą kartkę boisko opuścił strzelec bramki dla gospodarzy.

W drugiej odsłonie goście poszli za ciosem. W 66. minucie Rafał Szczawiński strzałem głową zdobywa trzeciego gola. Asystę przy trafieniu zapisał Daniel Szewc. Dziewięć minut później gospodarze ponownie zdobywają gola kontaktowego. Tym razem za sprawą Krystiana Kazka. Ostatnie słowo należało jednak do podpiecznych Toli Ławryszyna. W 83. minucie drugi raz rzut karny wykorzystał Daniel Szewc, podyktowany za zagranie ręką jednego z graczy gospodarzy. Już w drugiej minucie doliczonego czasu gry kapitan Stali skompletował hat-tricka wykorzystując podanie Grzegorza Leziaka.

Polonia Przemyśl 2:5 (1:2) Stal Kraśnik

Jaroch 19, Kazek 75 - Danielak 15, Szewc 17 (karny), 83 (karny), 90, Szczawiński 66

Stal: Kurzępa - Nowak, Pietroń, Stadnicki, Prasnal - Pacek (80 Mietlicki), Szewc, Mielniczuk, Szczawiński (88 Ręba) - Ryczek (86 Leziak), Danielak (63 Putkaradze)