lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Piątek 26 Kwiecień 2024

IV liga: Ruch Ryki 0:0 Orlęta Łuków

2011-10-02 16:08:39 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Ruch Ryki
zremisował z łukowskimi Orlętami 0:0 w pierwszym niedzielnym meczu dziewiątej kolejki IV ligi lubelskiej. Tym samym łukowianie są drugą drużyną, obok Lublinianki-Wieniawy, która w tym sezonie nie zaznała jeszcze goryczy porażki. Pierwsza połowa to lekka przewaga faworyta z Łukowa, z kolei drugie czterdzieści pięć minut było bardzo wyrównane. W 90. minucie piłkę meczową mieli gospodarze. Arbiter podyktował rzut karny dla Ruchu, ale Wojciech Kępka fatalnie przestrzelił.

Ruch Ryki 0:0 Orlęta Łuków