lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Sobota 20 Kwiecień 2024

IV liga lubelska: Sobotnie mecze 10. kolejki

2011-10-08 16:57:46 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

Orion Niedrzwica zremisował w Szczebrzeszynie z tamtejszym Roztoczem 1:1 w pierwszym meczu dziesiątej kolejki IV ligi lubelskiej. Prowadzenie po strzale Jakuba Rozwadowskiego w trzynastej minucie objęli gospodarze. Goście wyrównali na dwadzieścia minut przed końcem za sprawą Krzysztofa Żarnowskiego. W drugim dzisiejszym meczu Omega Stary Zamość wygrała z Ruchem Ryki 1:0 po golu Rafaela Andrade.