lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Czwartek 2 Maj 2024

I liga: GKS Bogdanka 1:1 Warta Poznań

2011-10-12 16:26:33 | autor: KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

GKS Bogdanka zremisował w meczu I ligi piłkarskiej z Wartą Poznań 1:1. Kibice zgromadzeni na stadionie w Łęcznej obejrzeli ciekawe i wyrównane spotkanie.

Pierwsze minuty spotkania to dominacja gości, którzy szybciej przystosowali się do śliskiej murawy stadionu w Łęcznej. Już w szóstej minucie Warta wyszła na prowadzenie. Przy biernej postawie obrońców z dwudziestu metrów z powietrza uderzył Tomasz Foszmańczyk, a piłka otarła się o poprzeczkę i wpadła do siatki zaskoczonego Prusaka. W kolejnych minutach goście mogli pójść za ciosem, ale strzelec gola dwukrotnie przegrał pojedynek z golkiperem GKS-u. Po pół godzinie gry do głosu zaczęli dochodzić gospodarze, a swoją przewagę udokumentowali w 35. minucie. Na strzał z dystansu zdecydował się Radosław Bartoszewicz. Dobrze uderzona futbolówka ugrzęzła w okienku bramki gości. Ostatnie minuty tej części gry to przewaga gospodarzy, ale dobrze spisywał się bramkarz i linia obronna Warty.

W drugiej odsłonie na pierwszą dobrą okazję bramkową trzeba było czekać do 60.minuty, kiedy w polu karnym szarżującego Gajtkowskiego zatrzymał ofiarną interwencją Prusak. W 78. minucie silnie z dystansu strzelał Nildo, ale pewnie interweniował Radliński. Chwilę później Jacek Kusiak w ostatniej chwili wygarnął piłkę sprzed nóg Ngamayamy ratując swój zespół przed utratą gola. Ostatnie minuty to dominacja gospodarzy, ale pomimo wielu okazji nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki. W 90. minucie za drugą żółtą kartkę boisko opuścił Radosław Bartoszewicz.

GKS Bogdanka (1:1) Warta Poznań